تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - چطور در کسب و کار خانگی با انگیزه باشیم


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
چطور در کسب و کار خانگی با انگیزه باشیم 

اگر در خانه خود به کسب و کار مشغولید انسان خوشبختی هستید. چون خودتان رئیس هستید و فقط به خودتان پاسخگویید. شاید سالها یا دهه های زیادی یک شغل یکنواخت داشته اید . اما حالا شما طبق قوانینی که خود وضع می کنید و ساعاتی را که خود تنظیم می نمایید کار می کنید . دیگر نیازی نیست با ساعت زنگدار خود هر صبح سرجنگ داشته با شید یا دلیلی وجود ندارد که سر شب به رختخواب بروید.. چون رئیس خودتان هستید . نباید در باره اینکه در موردتان گزارش بدهند یا کارتان را از دست بدهید یا اخراج شوید، نگران باشید .

به دلیل اینکه تمام منافع کارتان نصیب خودتان می شود ، تمام مسئولیت آنرا می پذیرید. شما  مسئول همه جنبه های کسب و کار خود هستید به این معنا که باید تمام بدی ها را همراه با خوبیها تحت کنترل خود داشته باشید . یکی از برگترین چالشهایی که با آن روبرو هستید انگیزه است .

خیلی از افرادی که درخانه کارمیکنند فقط بدست آوردن پول آنها را راضی می کند و هیچ تلاشی برای توسعه کارخود به سطح بالاتر را نمی کنند. اگر گاهی اوقات متوجه می شوید که در کار خود سست شده اید پس نیاز به تقویت و افزایش انگیزشی خواهید داشت .


در اینجا به نکته هایی می پردازیم که به حفظ انگیره کاری شما کمک می کند .

- گاهی اوقات در مورد اینکه چرا شما یک کسب و کارخانگــــی را انتخاب کرده اید و چه انگیــزه ای


باعث شروع اینکار گردید فکــــــر کنید و این سوالات را از خود بپرسید:

 آیا به این دلیل بود که می خواستید آزاد باشید؟ بخاطر پول بود؟ پیدا کردن شغل برایتان مشکل بود؟ به عبارت دیگر، انگیزه ای که باعث شروع این کار شد ، چه بود ؟

سعی کنید دوباره از همان احساسات یاری بگیرید تا انگیزه لازم را مجدداً بدست آورید .

- برای خود هدف تعیین کنید .

نیازی نیست که هدفها خیلی بزرگ باشند در واقع بهتر است هدفهای کوچک و قابل دستیابی را انتخاب کنید . از اولین قدم شروع کنید . هر روز یک ساعت بیشتر از روز قبل کار کنید . سعی کنید هر هفته 100 دلار بیشتر درآمد داشته باشید. 200 دلار چطوره؟ فقط تصور کنید با این 100 دلار یا 200 دلار اضافی

در هر هفته چکار می توانید انجام دهید .

- یک تابلوی تجسم خلق کنید .

این تابلو می تواند یک کاغذ دیواری یا یک کولاژ (تصویر تکه کاری) از هر چیزی که در زندگی می خواهید، باشد .


می توانید تصویری از یک اتومبیل رویایی ، خانه و زمین رویایی شما باشد یا مکانهای مشهوری که آرزوی دیدن آنها را دارید و غیره .


هر لحظه شما نیاز به تقویت انگیزه خود دارید فقط به تابلوی خیال خود بنگرید. این کار به شما یادآوری می کند که اگر سخت کار کنید، هر چیزی را می توانید بدست آورید .

اگر خیلی  از احساستان الهام نمی گیرید و حس خلاقانه شما برانگیخته نشده است خودتان را مجبور نکنید . هر چقدر بیشتر عصبانی شوید کمتر انگیزه پیدا خواهید کرد . اگر عصبانی باشید نمی توانید کیفیت لازم در کار را بوجود آورید. لازم است به خودتان استراحت دهید.

بعضی اوقات نداشتن انگیزه لزوماً به این معنا نیست که هیچ کاری نمی کنید بلکه می تواند به این معنا باشد که شما سخت کار می کنید. اگر مجبور شدید دراز بکشید و کتاب بخوانید یا یک خواب کوتاه داشته باشید. گاهی اوقات کمی استراحت تمام چیزی است که برای پایداری انگیزه نیاز است.

شاید کار کردن برای رسیدن به هدف و استراحت دو امر متناقض باشد اما هر دو نقش مهمی در ایجاد انگیزه ایفا می کند . می توانید هم کار کنید و هم استراحت کنید .وقت برای هر دو کافی است . چرت زدن لزوماً به معنای تنبلی نیست . تنبلی زمانی است که حتی برای ایجاد انگیزه سعی نکنید . اگر به سختی کار می کنید و بــــــــا آن


درگیر شده اید پس نیاز دارید مقداری تجدید قوا کنید . زمانیکه بعد از استراحت دوباره به کار بر می گردید ، خواهید دید که همه چیز در مغز شما مرتب شده و قبل از اینکه متوجه شوید تمام کارها انجام خواهد شد .

مهم نیست که چقدر از کسب و کارتان در خانه درآمد خواهید داشت و مهم نیست که چقدر موفق است. در وهله اول شما نیاز به انگیزه خواهید داشت . شما نیاز دارید که در باره علت شروع این نوع کسب و کار فکر کنید، وضعیت فعلی خود را ارزیابی کنید و برای آینده برنامه ریزی کنید.

هرگز فراموش نکنید که چرا این نوع کسب و کار را شروع کرده اید. شما از بیشتر مردم خارج از موقعیت شما خوشبخت تر هستید و مجبور نیستید هر روز برای رفتن به محل کار به زحمت بیافتید و برای یک رئیس ناسپاس سخت کار کنید . شکرگزار باشید از اینکه آزادی و استقلال دارید ، چیزی که بیشتر مردم ندارند .

هر اندازه بتوانید خود را با انگیزه حفظ کنید، توانایی کسب درآمد شما نامحدودمی شود و زمانی است که شیوه زندگی که شما

دارید خیلی ها آرزوی آنرا خواهند.

با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •