تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - چگونه آگهی شما در گوگل بهتر جستجو شود


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
http://www.locopoc.com/PortalData/Subsystems/News/NewsImages/good-title-for-ads.jpg


چگونه آگهی شما در گوگل بهتر جستجو شود؟

دقت در نحوه درج آگهی و انتخاب عنوان مناسب تاثیر بسزایی در جستجوی آگهی شما در موتورهای جستجو خواهد داشت، در این مقاله سعی می شود به برخی از نکات مهم که شما باید در هنگام دادن آگهی رعایت نمایید، پرداخته شود.

1- در صورتیكه وب سایت و یا وبلاگ دارید، لینك مستقیمی از سایت خود به آدرس آگهی خود در ایستگاه بدهید.
با كلیك كردن روی این لینك، كاربر مستقیما از سایت شما وارد آگهی شما در ایستگاه می‌شود. این موضوع برای گوگل اهمیت بسیار زیادی دارد. هر مقدار كه لینك از سایتهای مختلف به آگهی شما در ایستگاه بالاتر رود، گوگل به آگهی شما امتیاز بالاتری می دهد و قابلیت جستجوی آنرا بهتر می‌كند.

در سایت و یا وبلاگ خود، لینك آگهی را در صفحه‌ای قرار دهید كه با متن آگهی شما مرتبط باشد. ( این صفحه لزوما صفحه اول نیست ) گوگل هوشمند است و صفحه سایت و یا وبلاگ شما را می‌خواند و در صورتیكه به آگهی مرتبط به آن لینك داده باشید، با توجه به این ارتباط رتبه سایت و آگهی شما را بهتر می‌كند.
در صورتیكه از آگهی لینكدار استفاده می‌كنید، از آگهی خود به همان صفحه مرتبط سایت خود، كه كالا و خدمات خود را كاملتر معرفی كرده‌اید، لینك بدهید، این لینك دوطرفه به مراتب رتبه آگهی و سایت شما را افزایش می‌دهد.
توجه:
در صورتیكه سایت و یا وبلاگ ندارید در اولین فرصت یكی درست كنید. ایجاد وبلاگها كاملا رایگان است و حتی سرویس دهنده‌هایی وجود دارند كه امكان ایجاد سایت رایگان با امكانات بالا به شما می‌دهند. شما می توانید برای ایجاد وبلاگ به سایت  میهن بلاگ رجوع کنید

2- عنوان آگهی را از كلماتی انتخاب كنید كه انتظار دارید كاربران و جستجوگران آنرا جستجو نمایند.
به عنوان مثال در صورتیكه شركت شما تولید كننده صابون است، به جای درج نام شركت در عنوان آگهی خود، عبارت /تولید كننده صابون و مواد شوینده/ را در عنوان وارد كنید. گوگل امکانی تعبیه کرده است که می تواند میزان جستجو کلمات را به شما بگوید، برای انتخاب یک عنوان خوب ابتدا عنوان انتخابی خود را در ابزار کلمات کلیدی گوگل

3- پارگراف اول آگهی شما بسیار مهم است و پیشنهاد می‌كنیم آنرا كاملا مرتبط با موضوع انتخاب كرده و از جملات كوتاه و كلمات دقیق مرتبط با موضوع كاری خود در آن استفاده كنید.

4- شما می توانید 7 کلمه کلیدی برای آگهی خود انتخاب نمایید، لوکوپوک این کلمات را در آدرس صفحه آگهی شما قرار می دهد، این کلمات را به دقت انتخاب نمایید.

5- سعی كنید متن آگهی شما خلاصه و كاملا مرتبط با عنوان و موضوع كاری شما باشد. درج كلمات كلیدی در متن آگهی مهم است ولی در صورتیكه تعداد آنها از 10 تا 15 كلمه فراتر رود و یا مرتبط با موضوع نباشد، آگهی شما برای گوگل spam به شمار می رود و آنرا ایندكس نمی‌كند.

6- كلمات آگهی شما كه مورد نظر برای جستجو می‌باشند، لازم است با فاصله /space/ از هم جدا شوند و به كلمات دیگر و یا حروف اضافه و علامات نچسبند. بطور مثال در صورتیكه كار شما تور است، كلمه تور را بصورت مجزا وارد كنید و از درج كلماتی مانند تورهای و یا تور، ( كلمه تور چسبیده به ویرگول ) اجتناب كنید.

7- هر قدر آگهی شما قدیمی‌تر باشد، با توجه به آنكه ممكن است قبلا در گوگل ایندكس شده باشد، بهتر جستجو می‌شود. بنابراین سعی كنید آگهی‌های قدیمی خود را حذف نكنید و در صورت نیاز به ویرایش آنها بپردازید.

8- در صورتیكه موضوع كاری شما قابل تقیسم به بخشهای كوچك‌تر است، هر بخش را بصورت جداگانه و خلاصه در یك آگهی جدا و در زیر گروه مرتبط با آن درج كنید. درج آگهی در زیر گروه غیر مرتبط قابلیت جستجوی آنرا در سایت ایستگاه و گوگل كم می‌كند. بررسی نمایید.
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •