تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - کسب درآمد از سایت گرین هورس


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
بدون هیچ سرمایه ای دراین شرکت استخدام شوید.درحقیقت قدم اصلی شماثبت نام است تا بعدکه کم کم که با آن آشناشدید،خواهیددیدکه قدم دوم شماروشن کردن نرم افزارحساب خودتان درهنگام    اتصال به اینترنت است همین...


برای ثبت نام درشرکتGreenHorseروی تصویرزیرکلیک کنیدکاربران عزیز راه هایی که از طریق آنها می شود از اینترنت کسب در آمد کرد از میلیاردها راه و روش فراتر است. پس هروقت یاد تجارت الکترونیک می افتید، هیچوقت یاد از چهار پنج برنامه ی متقلب نکنید. چون تنوع کاری خیلی وسیع تر و بزرگتر از این صحبت ها است. پس اگر احیانآ دیروز ضرر کردید ربطی به امروزتان ندارد ومسلمآاگر امروز سود کردید هم ربطی به فردایتان.برای شروع اولین سوالی که در ذهن شما تداعی می شود، این است که چگونه می توان از اینترنت کسب در آمدکرد؟! در جواب باید گفت، شما نیازبه پرداخت یک پنج ریالی هم ندارید و بدون سرمایه وارد شده اید. بعد از آموزش بدون نیاز به یک ریال سرمایه ماهی از هشتاد هزار تومان تا هشتاد میلیون تومان کسب خواهیدکرد.فقط تنها سرمایه ی شما، هزینه ی اتصال به اینترنت و هزینه ی وقتی که گذاشته اید می باشد.(یعنی میتوان گفت درصد ضرر شما صفر است) خوب دیگر از این بهتر چه می خواهید.کاربران محترم شما بعد از شروع، توسط این وبلاگ در اینترنت شاغل شده و کسب درآمد خواهید کرد.. خوب عزیزان تنها خواهشی که از شما داریم سعی کنید دوره های آموزشی را به دقت و بدون عجله مطالعه کنید. موفقیت شما تضمینی است. چه سواد بالای شبکه ای داشته باشید چه نداشته باشید بر همه چیز مسلط خواهیدشد. فقط به یاد داشته باشید نابرده رنج گنج میسر نمی شود. اگر منتظر ایستاده اید تا خود به خود تحولی در زندگیتان ایجاد شود ضرر کرده اید. پس بلند شوید و تلاش کنید. بهترین سرمایه شما سرمایه فکری و پشتکارتان است. دیگر بیشتر از این خسته اتان نکنیم. فقط این را بدانید که تمام تلاش ما برای ارائه کاری مفید به شما عزیزان است.شما از همین الان وارد کسب در آمد از اینترنت شده اید. پس لحظه لحظه ی فرصت آموزشی که برایتان فراهم شده را غنیمت شمرید.

دوستان عزیز از اینکه برای ثبت نام اقدام می کنید بسیار خوشحالیم ،شما با این کار هم برای خود درآمدی کسب می کنید و هم به اقتصاد کشور کمک می کنید چون باعث ورود ارز به کشور عزیزمان می شویم . در پایین بصورت تصویری مراحل را می بینید که ابتدا توضیحی مختصر در مورد مراحل هست و سپس با قید شماره تصاویر با توضیح بر روی شکل درج شده اند.یادتان نرود برای جذب دیگران باید تلاش کنید و جدی بگیرید .

 

برای ثبت نام درشرکتGreenHorseروی تصویرزیرکلیک کنید


مرحله 1: با کلیک بر روی لینک معرف وارد گرین هورس شده و برای تبدیل تاریخ تولد خود به میلادی برنامه ای در آخر همین صفحه است که به راحتی تاریخ تولد خود را به میلادی می یابید.فقط یادتان باشد اجرای کد جاوا را برای مرورگر خودتان فعال کنید چون برنامه به جاوا نوشته شده و برای صیحیح کار کردن جاوا باید فعال باشد.

مرحله 2: در این مرحله دقت کنید که سئوال و جواب امنیتی را جایی یادداشت کنید تا اگر احیاناً رمز عبور خود را فراموش نمودید بتوانید به راحتی آن را بیابید.آدرس ها را بعداً نیز می توانید تغییر دهید.

مرحله3: حساب شما فعال می گردد.

مرحله 4: تبریک می گوییم در این صفحه شما می توانید برنامه تیکربار مربوط به حساب خود را دانلود نمایید و سپس در رایانه شخصی خود نصب نمایید که البته بعداً نیز از طریق حساب خود می توانید آن را دریافت نمایید.

مرحله 5: به سایت http://tickerbar.info رفته تا وارد حساب خود شوید.

مرحله 6: با وارد کردن مشخصات خود وارد حساب می شوید.

مرحله 7: جزئیات را در داخل حساب خود می بینید .

 

برای ثبت نام درشرکتGreenHorseروی تصویرزیرکلیک کنید
 

این شرکت جزو شرکتهای هرمی محسوب نمی شود و ربطی به گلد کوییست و امثال این شرکت ها ندارد .سایت Green Horse یکی از سایت های بسیار ثروتمند و مورد اعتماد دنیا است و دولت های خارجی(خصوصا دولت امریکا) نیز از آن حمایت می کنند.

 

با عضویت در سایت گرین هورس، مادام العمر و ماهیانه حقوق دریافت کنید

با کمی تلاش، تا آخر عمر با خیال آسوده زندگی کنید.

شما می توانید ماهیانه از 90000 تومان تا 92000000 تومان حقوق دریافت نمائید.

بله... ماهیانه حقوق ثابت نود و دو میلیون تومان دریافت کنید.


 

 
برای ثبت نام درشرکتGreenHorseروی تصویرزیرکلیک کنید

با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •