تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - راهنمای بازاریابی شبكه ای


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
۱-نود روز (سه ماه) برنامه فعالیت كاری تنظیم نمایید

تلویزیون ، فوتبال و هر فعالیت دیگر را نود روز فراموش نمایید. صبح ها زودتر بیدار شوید و شب ها دیرتر بخوابید و هر روز با مردم بیشتری صحبت نمایید.

2-اهداف بزرگ داشته باشید و آنها را بنویسید

و تاریخ مشخصی برای رسیدن به آن تعیین نمایید. اگر هدف معوق گذاشته ای در زندگی دارید ، اكنون آن را بنویسید و به انجام آن متعهد شوید.

3-خودتان محصولات كمپانی را استفاده نمایید

اگر شما محصولات غذایی یك كمپانی را تبلیغ نمایید ولی محصولات كمپانی دیگری را به عنوان ارزان بودن استفاده نمایید ، خودتان تبلیغ محصولتان را از بین برده اید.

4-متخصص محصولات و كمپانی باشید كه برای آن كار می كنید

همواره خودتان را مرور نمایید و تلاش كنید در یادگیری حرفه خود بهترین باشید.

5-اثرات هرگونه رویدادهای منطقه ای ، ملی و محلی را بر روی مجموعه خود مد نظر داشته باشید

همواره كلیه اطلاعات را در اختیار داشته باشید.

6-هر گونه تماسی را برای مجموعه خود مد نظر داشته باشید

...و چشم اندازهای آنها را در نظر بگیرید. متعهد باشید كه هر تماس تلفنی و هر آشنایی را برای مجموعه خود در نظر بگیرید.

7-هر روز افراد جدیدی را برای مجموعه در نظر بگیرید

متعهد باشید كه هر روز كسی را ملاقات و پرزنت نمایید. قانون " 60 متر " را به خاطر داشته باشید. هر كس كه در شعاع 60 متری شماست یك كاندیدا است. با هر غریبه ای كه در شعاع 60 متری خود می بینید صحبت نمایید. اهمیت ندهید كه اگر جواب منفی می دهند ، شما تلاش خود را نموده اید. اجازه ندهید روی سنگ قبر شما بنویسند : " در این مكان شخصی آرمیده است كه درباره كارهایی كه باید انجام می داد بسیار فكر كرده است ، ولی هیچ یك را انجام نداد ". بلكه اجازه دهید بنویسند : " در این مكان شخصی آرمیده است كه هر كاری را می توانست انجام داد و سراسر زندگی خود را وقف رساندن پیام های مثبت به مردم نمود كه بتوانند به آزادی مالی و وفور نعمت در زندگی خود دست یابند ".

8-به طور منظم با بالاسری و زیرمجموعه های خود در تماس باشید

" ناپدید نشوید ". با بالاسری خود در تماس باشید و با زیرمجموعه های خود كار كنید. قابل رؤیت باشید. هرگز بالاسری و زیرمجموعه های شما نباید بگویند " اوه ، تعجب می كنم اگر امروز او را ببینم". آنها بایستی بدانند كه شما مجموعه ای با روابط قوی ساخته اید و یك رابطه قوی مبتنی بر ارتباط دائمی میان اعضاست.

9-ایفا كننده عالی ترین نقش در مجموعه خود باشید

تلاش كنید در مجموعه خود به عنوان بهترین دانش آموز ، بهترین جلب كننده مشتری و خلاصه بهترین در هر عملی كه انجام می دهید شناخته شوید. تمام كارهای شما در مجموعه شما همانندسازی (duplication) خواهد شد. ترجیح می دهید مجموعه شما با سرعت حلزون به رشد خود اذامه دهد و یا با سرعت جاگوار ، انتخاب با خود شماست.

10- شخصاٌ هر ماه با افراد جدید تماس برقرار نمایید

مدیریت را فراموش كنید. در این كار پولی برای مدیر نیست. همیشه اهل عمل باشید نه اهل نظارت  لیدر باشید. افراد بیشتری را حمایت نمایید. با افراد بیشتری صحبت نمایید و با تمام محدودیت ها ، خود را توسعه دهید.

11-   هر یك تا دو ماه لیدرهای خود را توسعه بدهید

افراد جدید خود را تحت آموزش بگیرید و از آنها لیدر بسازید. گاهی از آنها بخواهید میزبان اجتماعات و یا سخنران مجامع شما باشند. تلاش كنید كه مسئولیت خودشان را بپذیرند.

12- مصر و مقاوم باشید

موانع و مشكلات را فراموش نمایید. بر آنها فائق بیایید ، از زیر و یا كنار آنها عبور نمایید. اگر لازم شد آنها را منفجر كنید. اگر بخواهید و متعهد باشید كه بر موانع غلبه نمایید، موانع قابل غلبه هستند. اجازه ندهید هیچ چیزی شما را از راه خود منحرف نماید. شما بایستی هدفی پیش روی خود داشته باشید و همواره به آن بنگرید.

 اجازه ندهید هیچ چیز و هیچ كس مانع رسیدن شما به خواسته تان گردد و برای موفقیت یا شكست خود شرمنده هیچ چیز و هیچ كس نباشید. مشكلات مدیریت مجموعه شما ، حمایت شما ، محصول و یا روش بازاریابی شما فقط به خود شما مربوط می باشد نه كس دیگر. پس گام بردارید و مسئولیت گام هایتان را بپذیرید. شما فقط در برابر یك نفر می توانید شرمنده شوید ، "خودتان" و من مطمئن هستم كه شما هرگز بابت یك چك 20،000 دلاری در ماه شرمنده خودتان نمی شوید.

13-   به این كار به چشم یك تجارت بنگرید و نه یك سرگرمی

یا با تمام وجود كاركنید و یا این كار را رها كنید. بینابین نمی شود. مدیریت غیابی نمی شود. هر روز سركار خود باشید و طوری رفتار نمایید كه انگار فردا می خواهید به یك تعطیلات شش ماهه به اروپا بروید. جالب است كه وقتی می دانیم فردا می خواهیم به تعطیلات برویم ، بیشتر كار می كنیم. مشغول فعالیت های بازده و سود ده باشید. اگر شما تجارتی داشتید كه یك میلیون دلار برای آن هزینه اولیه نموده بودید ، هر كار ممكن را انجام می دادید تا یك میلیون دلار سرمایه گذاری شما در این كار از بین نرود. با این تجارت نیز باید چنین رفتاری داشته باشید. یك فرصت برای خوشبختی را هزینه نموده اید و بایستی یك خوشبختی استحصال نمایید و اگر با آن مثل یك سرگرمی برخورد نمایید ، فقط همان فرصت خوشبختی را هزینه نموده اید.

14-   با افرادی كه شایستگی این كار را دارند كار كنید

اگر شما در نهایت جدیت به این كار می پردازید ، پس فقط با افرادی قادر به كار كردن می باشید كه آنها نیز جدی و متعهد می باشند. از افراد غرغرو ونالان پرهیز نمایید. همه جور افراد در تیم ما وجود خواهند داشت ولی فقط با افراد جدی و متعهد كار كنید كه اهدافی مانند شما در ذهن دارند. روش ساده ای برای شناسایی این افراد وجود دارد : آیا آنها مداوم با شما در تماس می باشند؟ آیا مشتاق به یادگیری این تجارت  می باشند؟ آیا در آموزش تازه واردین مشاركت می نمایند؟

و یا آنكه بعد از حمایت شما ناپدید می شوند ؟ و یا مطالب را معوق می گذارند و می گویند كه "من هنوز نرسیده ام آنها را بخوانم"؟

15- آنچه را كه برایش بازاریابی می كنید بشناسید.

شما بایستی مفهوم و اهمیت محصول و خدماتی كه برایشان بازاریابی می كنید را بشناسید.

16- از موفقیت ها تجلیل كنید.

زمانی كه ورودی های شما زیر مجموعه های جدید می گیرند و یا زمانی كه به stage های خود می رسند با آنها تماس بگیرید و به آنها تبریك بگویید. بگذارید آنها بدانند كه شما برای چنین كارهای بزرگی به آنها افتخار می كنید. برای تمام كارهای زیرمجموعه های خود اهمیت قائل شوید. هرگز و هرگز از موفقیت افراد خود چشم پوشی ننمایید. موفقیت ها را بشناسید و از انها تجلیل نمایید.

17- زمانی كه به موفقیتی دست می یابید در باد آن نخوابید.

زمانی كه به سطحی از موفقیت می رسید بایستی كه سریع آن را هضم نمایید، نه آنكه در باد آن بخوابید. به مرحله بعدی فكر كنید. موفقیت خود را جشن بگیرید و دوباره رو به جلو حركت نمایید.

18- به تجارت خود و صنعت ما ایمان داشته باشید.

مطمئن شوید كه هر روز با تمام وجود خود و با تمام روح خود ایمان دارید كه در راه درستی قرار گرفته اید و با صنعت درستی كار می كنید. هرگز شك نكنید اگر كار درستی را انجام می دهید. نه از آن چشم پوشی نمایید و نه حیرتزده شوید ، فقط ایمان داشته باشید. تنها زمانی كه شما كار درستی را انجام نمی دهید ، زمانی است كه كار نمی كنید و یا قبل از گرفتن نتیجه از سیستم خارج می شوید.

بازاریابی شبكه ای (Network Marketing) صنعتی است با قدمت بیش از 50 سال و هزاران نفر در این صنعت با كار كردن در خانه خود مولتی میلیونر شده اند. شما  هم امروز بخشی از یك صنعت افسانه ای با فرصت های نامحدود می باشید. در همین كمپانی نیز افراد بسیاری وجود دارند كه امروز به موفقیت های بزرگ و درآمدهای هنگفت رسیده اند. شما در تجارت درستی قرار گرفته اید و با صنعت درستی كار می كنید. حال تمام كاری كه شما بایستی انجام دهید این است كه بروید  و  كار كنید(WORK).

و همواره به یاد داشته باشید كه این صنعت network marketing نامیده میشود.


برای برگشت به صفحه اصلی  اینجا  را کلیک کنید

با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •