تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - آیا شما میدانید چند روش جهت کسب درآمد از اینترنت وجود دارد


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
آیا شما میدانید چند روش جهت  کسب درآمد از اینترنت وجود دارد ؟؟؟

اگر جواب این سوال را نمیدانید حتما این مقاله را تا آخر بخوانید تا به جواب سوال برسید

 1 - روش هایپ

 2- سورف

 3-  بازاریابی

 4-  پرداخت به ازای کلیک

 5- بازار بورس ،  فارکس


در اینترنت فقط جستجو گر صرف نباشید .شما می توانید از اینترنت در آمد نیز کسب کنید بدون اینکه حتی از اتاق خود در خانه ومحل کار خارج شوید .فقط با کلیک کردن همین با کمی سرمایه گزاری یا در شرایطی بدون  هیچ گونه سرمایه گذاری .

کلیک کنید پول بگیرید $$$$$

اینترنت معدن طلای قرن بیست و یک است

 این یک شوخی نیست

کلاه برداری هم نیست

این یک تجارت جدیده از نوع موج سوم است


هایپ چیست?!

نحوه کار این نوع از سایتها به این گونه است که شما بعد از اینکه مراحل عضویت را طی کردید یک مبلغی را از حساب ایگد تان به حساب سایت انتقال می دهید در این نوع سایتها محدودیت سرمایه گذاری وجود ندارد یعنی شما می توانید با یک دلار هم کار خود را شروع کنید و سایت بنا به طرح های مختلفی(پلان) که دارد سود های متفاوتی را هم برای کابران در نظر گرفته است که هر چقدر مدت پلان بیشتر باشد به همان اندازه سود نیز بالاتر میرود و به همان اندازه ریسک کار نیز افزایش پیدا میکند. ما پیشنهاد میکنیم که پلانهای با مدت کم را انتخاب کنید تا سریعتر به اصل پول و سود تان برسید.


من در چند روز آینده چند تا از هایپ های خوب رو برای شما در منوهای سمت چپ وبلاگ قرار خواهم داد . البته این رو هم بگم سایتهای هایپ ریسک بسیار زیادی داره دیگه اول فکر کنید و تحقیق و بعد اگه خواستید سرمایه گذاری کنید .


سورف چیست?!

روش سورف ( surf ) یك روش نوپا و جدید هست كه طرفداران زیادی هم دارد .

در این روش شما با عضویت در سایت سورف مربوطه وارد حساب خود میشوید و به ازای دیدن تعدادی سایت كه بستگی به قانون سایت دارد مقداری سود دریافت میكنید .

در این گونه سایتها با عضویت به شما مقداری اعتبار داده میشود . مثلاً در سایت 4daily با عضویت اولیه به شما 4 دلار اعتبار داده میشود كه شما باید در مدت زمان اعتبار این مقدار پول از آن سود دریافت كنید

مثلاً اگر سود یك سایت سورف روزانه 4 درصد باشد و مینیمم دیدن سایتها برای دریافت سود آن روز 40 سایت باشد , شما باید مثلاً 40 سایت را ببینید تا 4 درصد كل سرمایه شما به شما داده شود .

در سایتهای سورف علاوه بر اعتباری كه در ابتدای عضویت به شما داده میشود شما باید حتماً حداقل 1 بار در سایت سرمایه گذاری ( upgrade ) بكنید تا پولی را كه در این سایتها به دست می آورید به شما پرداخت شود .

اعتبار هر واحد سرمایه گذاری هم بستگی به قانون سایت دارد و پس از مدت تعیین شده اعتبار از بین میرود . شاید مثال سایت 4daily به شما كمك بیشتری بكند

با عضویت در این سایت به شما 4 دلار اعتبار داده میشود و شما باید هر روز 40 سایت را كه تایمر هر سایت 20 ثانیه ای میباشد ببینید . پس از آن 4 درصد كل سرمایه و اعتبار شما در سایت به حساب شما واریز میشود و در 15 هر ماه سایت پول شما را به حساب ایگولد شما واریز میكند . مینیمم پولی را هم كه باید به آن رسیده باشید تا سایت به شما پرداخت داشته باشد 8 دلار است . بدیهی است كه اگر به 8 دلار نرسیده باشید پول شما به شما پرداخت نمیشود مادامی كه به 8 دلار رسیده باشید .

در سایت 4daily هر اعتبار معادل 4 دلار میباشد . یعنی اگر شما میخواهید 2 واحد اعتبار سرمایه گذاری كنید باید 8 دلار از حساب ایگولد خود به این سایت منتقل كنید . در این سایت مدت اعتبار هر واحد 50 روز میباشد . یعنی شما باید در این 50 روز از سرمایه خود سود گیری نمائید .

مثلاً اگر سرمایه شما در این سایت 12 دلار باشد یعنی 3 واحد ارتقا خریده باشید به شما هر روز بابت دیدن 40 سایت ( surf ) , چهل و هشت سنت پرداخت میشود و شما میتوانید تا 50 روز هر روز 4 درصد كل سرمایه تان از این سایت سود كنید .

سایتهای سورف زیادی در اینترنت وجود دارند كه قوانین هر كدام مختص به خودش است . در قسمت معرفی سایتهای سورف به معرفی برترین های این روش میپردازیم

برای عضویت ابتدا  بر روی گزینه signup کلیک کرده صفحه باز می شود که در ان باید name,password, confermpassword ,email, conferm email و اگر دارای website می باشید را پر کرده وicon I agree را علامت زده و بر روی گزینه register کلیک می کنیم .در همان لحظه email به شما زده می شود که در ان link acctivation شما قرار دارد از طریق ان لینک وارد سایت شده و بر روی start surfing کلیک کنید این کار انجام دهید تا سایت در بالا صفحه که شمارنده سایت قرار دارد عبارت حساب شما فعال شد را قرار دهد.سپس بر روی open account و واردmember home میشوید.و باید فردای ان روز حساب خود راupgrade کنید.

توجه:بعد از سارف کردن نمی شود حساب خود را upgrade کرد.همیشه اول upgrade بعد سارف!!
!


بازاریابی  net work marketing


این سایتها بر اساس جذب زیرمجموعه به شما ماهیانه پورسانت می دهند. تازه در بیشتر انها هیچ  پولی هم برای ثبت نام از شما نمیگیرند. ثبت نام شما کاملاً مجانیه. کار شما در این سایتها فقط جذب افراد  ( بازدید کننده ) میباشد. هر چه قدر بیشتر زیرمجموعه داشته باشید. هم زودتر به پولتون میرسید .  و هم بیشتر پول میگیرید. این سایتها نه تنها برای افرادی که شما مستقیماً خودتون اونها رو معرّفی میکنید ،

 بلکه برای افرادی که بعد ها از طریق زیرمجموعه های شما دراین سایتها عضو میشن هم به

 شما پورسانت میدهند.


روش پرداخت بازای کلیک(pay to click)


این روش همان طور که از اسم آن پیداس پرداخت آن به ازای کلیک شماست. سایتهایی که در این زمینه فعایت میکنند ایمیلها یی را برای اعضای خود میفرستند که درون این ایمیلها لینکهایی وجود دارد . با کلیک کردن بروی هرلینک صفحه ای باز میشود در بالای صفحه سمت چپ زمان و  مقدار پرداختی بابت این بازدید شما از این سایت مشخص شده است که بعد از پایان زمان میتوانید صفحه را بسته و بروی لینکه بعدی کلیک کنید

 

نکته ای که باید به آن دقت کنید اینست که مدیران این سایتها برای محک زدن شما از نظر داشتن سواد انگلیسی لینکهایی را با مزمون های I Cheat -  I can not read English  - I Can't Read -  delete me - Delete Me Please -فرستاده می شود .که شما باید دقت لازم را داشته باشید  و روی آنها کلیک نکنید

 

بروی لینکهایی کلیک کنید که عبارت scripts/runner   در آن وجود داشته باشدبا گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •