تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - سیستم کلیکی کسب درآمد ایرونی


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
این سیستم یکی از مطمئن ترین سیستم ها در میان سایتهای مشابه از نظر برتری قیمت , واقعی بودن پرداخت   و نیز جذب همکار می باشد. 

 قابل ذکر است کلیه پورسانتهای اعلام شده توسط سیستم کلیکی ایرونی علیرغم بالا بودن برخی از آنها کاملا واقعی بوده و شرکت صبا رایانه توس با پشتوانه مناسب مالی پرداخت آنها را تضمین مینماید.

شما وبمستر و وبلاگ نویس گرامی با عضویت در این سیستم می توانید هزینه قابل توجهی درآمد داشته باشید، مدیران این سیستم روزانه تبلیغات زیادی به سیستم اضافه می کنند که این باعث می شود درآمد شما افزایش زیادی داشته باشد.

این سیستم برای جلب شما وبلاگ نویس و وبمستر گرامی تعداد کلیک و تعداد نمایش تبلیغات در سایت و وبلاگ شما را در نمودار گرافیکی نمایش می دهد تا شما اعتماد به این سیستم پیدا کنید، همچنین برای کلیک بیشتر بر روی بنر ها تبلیغات را موضوع بندی کرده است تا شما تبلیغ مربوط به موضوع وبسایت و وبلاگ خود را قرار دهید.

هزینه دریافتی شما به ازاء هر کلیک در این سیستم از 220 ریال می باشد، این هزینه متغیر است و تا500 ریال نیز افزایش خواهد داشت، تغییر آن با افزایش گروه کاربری شما امکان پذیر می باشد. برای شروع کرد به بخش عضویت در سایت رجوع کنید و فرم را کامل کنید و منتظر تایید شدن شما توسط مدیران در سایت باشید.

گفتنی است زمانی هزینه شما پرداخت خواهد شد که درآمد شما از به 250000 ریال رسیده و یا بیشتر باشد، در این حالت کافی است قبل از دهم هرماه شما درخواست درآمد خود را از بخش مدیریت خود کنید تا سریعا به شما پرداخت شود.


 توجه توجه:  سیستم جذب همکار فعال شد ودراین سیستم شما میتوانید درآمد مادام العمر داشته باشید و ماهیانه صدها هزار تومان درآمد کسب کنید. در این سیستم شما میتوانید بازای هرکلیک  از زیر مجموعه خود پورسانت بگبرید(جذب همکار از نظر تعداد هیچگونه محدویتی ندارد).

جایزه عضویت

کاربران جدیدی که عضو سیستم می شوند با پاداشی به مبلغ 2۰۰۰۰ ریال فعالیت خود را آغاز می نمایند .


این سیستم اولین سیستم کلیکی در ایران میباشد که تا سه سطح پورسانت پرداخت مینماید.

پورسانت زیر مجموعه ها:

پورسانت جذب عضو و یا معرفی به سیستم هرنفر 200 تومان

سطح1 : 3 تومان در حدود 12 درصد مبلغ تبلیغات تصویری

سطح 2 :1 تومان در حدود 4 درصد مبلغ تبلیغات تصویری

سطح 3 :1 تومان در حدود 4 درصد مبلغ تبلیغات تصویری


لازم بذکر میباشد که تاکنون در حدود 20 میلیون تومان توسط این سیستم  جهت تبلیغات و پورسانت به وبمستران پرداخت گردیده است .


با آرزوی موفقیت برای صاحبان سایتها و وبلاگهای عزیز


لطفا جهت ثبت نام بر روی این لینک کلیک کنید


با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •