تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - کسب درآمد با سایت NeoBux


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
اگر دوست دارید ماهیانه 2000 دلار و یا بیشتر درآمد داشته باشید با ما همراه باشید . شما می توانید با صرف 10 دقیقه به درآمدی باورنكردنی برسی

قدیمی ترین و معتبرترین سایتی که در زمینه کسب درآمد به روش PTC یا همان کلیکی وجود دارد سایت NeoBux  است. این سایت با داشتن بیش از 3 میلیون کاربر بی رقیب تربن سایت حال حاضر به شمار می رود. هر کسی که در زمینه سایتهای درآمدزا فعالیتی داشته باشد با این سایت آشناست. در این مطلب قصد معرفی سایت NeoBux  را نداریم بلکه بیشتر به روشهایی که باعث افزایش درآمد در این سایت می شود می پردازیم. در ابتدا به توضیح مختصری در مورد این سایت می پردازیم برای آن دسته از دوستانی که تا به حال با سایتNeoBux  کار نکرده و یا آشنا نیستند:

 پرداخت در ازای کلیک 0.01 دلار (یك سنت)

 سود زیر مجموعه 50 درصد

 حداقل پرداخت 2 دلار ( انتقال موجودی بلافاصله )

 برداشت موجودی از بانک Aletrpay,Paypal

روش افزایش سرمایه در سایت NeoBux  
 شما بدون هیچ گونه سرمایه اولیه و با بالانس صفر وارد عمل می شوید.
در این قسمت شما عضو سایت می شوید و از آنجایی که توانایی بالایی در کسب زیرمجموعه ندارید فقط ? نفر را می توانید زیرمجموعه خود کنید. از آنجا که این سایت ? سنت در ازای کلیک و 0.5 سنت در ازای کلیک زیرمجموعه می دهد و روزانه ? کلیک دراختیار شما می گذارد درآمد روزانه شما به صورت زیر می شود.       
4 + 3*4*0.5 = 0.1$
به این ترتیب شما پس از 10 روز 100 (1 دلار) سنت خواهید داشت که می توانید 100سنت(1 دلار) را در همین سایت سرمایه گذاری کنید و با 90 سنت ? زیرمجموعه برای یک ماه کرایه کنید. در این صورت درآمد روزانه شما به صورت زیر می شود.
0.1 + 3*4*0.5=0.16$
شما پس از کرایه زیرمجموعه تنها پس از گذشت یک هفته می توانید مجددا زیرمجموعه کرایه کنید. در این صورت پس از گذشت هفته دوم 0.16*7 = 1.12$ خواهید داشت. در نتیجه ? زیرمجموعه دیگر کرایه می کنید.
 
به همین ترتیب درآمد شما به صورت زیر رشد پیدا می کند:

دوستان عزیز توجه داشته باشید که اگر از این روش استفاده کنید در عرض 2 ماه میتوانید ماهی 10 میلیون بیشتر بدست بیاورید.

 اگر در درآمد روزانه تان را در ?? ضرب کنید ماهانه 382.2$ درآمد خواهید داشت که باز هم قابل ارتقا است و پس از گذشت ? ماه شما ???? زیرمجموعه خواهید داشت که درآمدتان ماهانه 1320$ خوهد بود.
ممکن است بپرسید زیرمجموعه ها کرایه ای بودند و چطور پس از گذشت یک ماه کم نشدند. شما  می توانید پس از کرایه در هر زمانی قبل از گذشت یک ماهشان آنها را برای ماه دیگر تمدید کنید.
چند نکته مهم:
در نظر داشته باشید که این درآمد با فرض ناتوان بودن شما در کسب زیرمجموعه حساب شد و اگر به جای ? زیر مجموعه تعداد بیشتری کسب کنید به مراتب و همان طور که گفتم به صورت تصاعدی بسیار بالاتر خواهد شد.
ممکن است بپرسید چرا وقتی ???? زیرمجموعه دارید باز هم باید روزی ? سنت کلیک کنید. جواب اینجاست که اگر شما روزی ? کلیکتان را انجام ندهید، روز بعد هیچ درآمدی از زیرمجموعه هایتان به شما نمی رسد که این کار برای فعال ماندن تمام اعضای سایت هست.


برای ثبت نام به روش زیر عمل کنید


از صفحه باز شده روی Register كلیك كنید .
3- اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید :
Username : نام كاربری دلخواه خود را وارد نمایید .
Password : كلمه عبور شما
Confirm Password : تكرار كلمه عبور
Email Address : آدرس ایمیل خودتان
Confirm Email Address : تكرار آدرس ایمیلتان
Alertpay Email Address : آدرس ایمیلی كه هنگام ساختن اكانت آلرت پی وارد كرده اید (نام كاربری در آلرت پی) . اگر در سایت آلرت پی ثبت نام نكرده اید از پست قبلی روی لینك ثبت نام در آلرت پی كلیك كرده و ثبت نام نمایید .
Your Country : نام كشور كه ایران در داخل آن نیست ولی می توانید یك كشور دیگری مثل India كه بعضی از كلماتش مثل فارسی است انتخاب كنید .
Referrer : نام معرف شما . در اینجا حتما توجه كنید كه عبارت "*********" وارد شده باشد در غیر این صورت خودتان وارد كنید چون اگر وارد نشود نرم افزار مربوطه به شما فرستاده نخواهد شد .
در گزینه بعد تیك I Accept the Terms Of Service را بزنید .
Security Code : كد امنیتی كه در تصویر مربوطه ایست را وارد كنید . اگر نمی توانید كد امنیتی را بخوانید روی تصویر كد امنیتی یك بار كلیك كنید تا عوض شود .
در پایان روی Register كلیك كنید تا ثبت نام شما تكمیل شود .

برای اینكه بتونید توی این سایت به درآمد بالایی برسید مهمترین نكته داشتن زیرمجموعه است شما هم مثل من و خیلیای دیگه می تونید وبلاگی، سایتی، چیزی راه بندازید و لینك رفرالتون رو توش تبلیغ كنید كه از این راه كه به شانستون مونده تعداد افرادی میان و عضو و زیرمجموعه شما می شن كه این راه زمان زیادی رو طول می كشه.

اما فكر من اینه كه بیاید و توی این سایت زیرمجموعه كرایه ای بخرید.

حالا می گید با كدوم پول؟

یك راه اینه كه توی این سایت چند هفته فعالیت كنید كه هر روز باید تنها با كلیك كردن روی 4 تبلیغ و دیدن آنها روزی 4 سنت جمع كنید و بعد از رسیدن بالانس حسابتون به 75 سنت 3 تا زیرمجموعه به مدت 1 ماه كرایه كنید و از هر زیرمجموعه روزی 2 سنت به حساب بالانستون اضافه بشه. این راه زمان زیادی طول می كشه تا به نتیجه مطلوب برسید.

یك راه دیگه هم اینه كه توی انواع سایتهای مطمئن كسب درآمد فعالیت كنید تا بتونید چند دلاری رو توی بانك آلرت پی جمع كنید و با اون توی NeoBux زیرمجموعه كرایه ای بخرید كه این راه هم مشكلات خودش رو داره چون زمان تقریبا زیادی رو برای جمع كردن چند دلار باید صرف كنید.

راه دیگه یا اینكه بگم بهترین راه اینه كه یه پولی رو خودتون داشته باشین كه باید توی حساب بانكیتون مثل ملی،ملت،تجارت باشه و چون توی سایت NeoBux اجاره 100 زیرمجوعه به مدت 1 ماه 25 دلار آب می خوره باید 25 هزار تومان رو از طریق سایتهای اكسچنجر یا به قول معروف صرافی ها تبدیل به دلار آلرت پی كنید كه هر سایتی دارای قیمتهای تقریبا نزدیك به هم هستند كه خودتون باید برید توی این سایتها كه مطمئن ترینشون رو در قسمت " معرفی سایت های معاوضه (Exchanger) " معرفی كرده ام و چون این سایتها زبان فارسی هستند خودتون، خودتون رو راه بندازید و لیست قیمتها رو نگاه كنید هر سایتی كه مناسبتر بود رو انتخاب كنید و وارد بخش خرید دلار آلرت پی شوید و مقدار لازم را بخرید.
كه بعد از چند ساعت یا یكی دو روز دلار خریداری شده به حساب آلرت پی تون واریز می شه. راستی یادتون باشه كه بیشتر از 100 دلار توی آلرت نریزید چون از بین می ره محض احتیاط بهتره كه بیشتر از 80 دلار هیچوقت توش نریزید این نكته رو واسه اونایی گفتم كه حسابشون وریفای یا قانونی نشده. چون برای اكثر ایرانی ها و كشورهای تحریم شده امكان وریفای كردن حسابشون نیست. وریفای كردن هم كه فعلا خودم دنبالش نرفتم كه چه راههایی واسه وریفای كردن حساب هستش ولی می دونم كه حتما باید از *** اختصاصی آمریكا واسه این كار استفاده كنید كه یك شهروند آمریكایی شناخته بشید.

حالا وارد سایت NeoBux بشید و پس از لاگین كردن وارد بخش رفرال ها بشید كه چهار پنج تا انتخاب دارید كه هر كدوم دارای تعداد و قیمتهای مختلفی هستند هرچی تعداد رفرال ها بیشتر باشه قیمتشون هم به نسبت بیشتر می شه، پس شما گزینه 100 رفرال كه 25 دلار هست را انتخاب كنید سپس چند راه پرداخت وجه را نشان می دهد كه یكی از طریق خود این سایت هست و دیگری از طریق بانك آلرت پی، كه شما باید بانك آلرت پی رو انتخاب كنید كه پس از انتخاب وارد سایت آلرت می شود و شما 25 دلار را به حساب سایت NeoBux انتقال می دهید كه پس از چند دقیقه یا یك روز رفرال های كرایه شده به حسابتون اضافه می شه و شما ازشون هر روز پورسانت كلیك هاشون رو دریافت می كنید كه طبق جمع و ضرب هایی كه كردم با 100 رفرال روزی 200 سنت نصیبتون می شه كه معادل 2 دلار هست.
ممكنه كه بعضی رفرال ها كم كاری كنند و كلیك های كمتری انجام بدن كه به شانستون برمی گرده.
با روزی 2 دلار ماهیانه 60 دلار بدست می آورید پس اگه می خواید درآمد بالاتری داشته باشید باید رفرال های بیشتری هم داشته باشید.
سایت NeoBux به اعضای معمولی كه ما باشیم تنها اجازه كرایه حداكثر 500 رفرال را می دهد و به اعضای طلایی دقیق یادم نیست به نظرم 2500 رفرال را می دهد پس به نظرم بهتره 400 زیر مجموعه از سایت كرایه كنیم كه 4 تا 100 رفرال معادل 400 رفرال و مساوی است با 100 دلار كه باید خرج كنید.
بهتره اولین بار كه 100 زیر مجموعه را كرایه كردید بعد از یك هفته (چون سایت NeoBux بعد از یك هفته اجازه خریدن دوباره رفرال را می دهد) دوباره 25 دلار دیگه یا 75 دلار رو از طریق صرافی ها تبدیل به دلار آلرت پی كنید و دوباره 100 تا رفرال كرایه كنید و هفته بعد هم به همین صورت 100 تا دیگه كرایه كنید تا 400 تا رفرال داشته باشید.
پس با 400 تا رفرال شما روزی 8 دلار بدست می آورید كه ماهیانه 240 دلار می شود.
نكته مهم : اگه شما خودتون رو جزء افراد طلایی كنید این رقم 2 برابر می شه كه شما می تونید (دقیقا یادم نیست چون الان دارام بصورت آفلاین تایپ می كنم و این سایت جلو روم نیست تا ارقام دقیق بهتون بگم و كلا از حافظه خودم دارم استفاده می كنم) با 90 دلار برای یك سال جزء افراد طلایی شوید و از مزایای آن بهره ببرید كه یكیش اینه كه هر كلیك رفرال هاتون 1 سنت حساب می شه كه در حالت معمول نیم سنت حساب می شد.
خب دیگه فكر نكنم نكته ای حرفی چیزی مونده باشه كه نگفته باشم آهان بزارید یك نكته كلی در مورد این سایت بگم :
اگه شما 100 هزار تومان داشته باشید طبق حرف های بالا می تونید توی این سایت نوعی سرمایه گذاری انجام بدید كه سودش بیشتر از دو سه برابر پولی هستش كه توی این كار صرف كردید و با پول هایی كه بدست می آورید می تونید پس از خرید نشان طلایی جزء اعضای طلایی شوید و رفرال های بیشتری را كرایه كنید.
راستی یاد و حواستون باشه كه رفرال ها كرایه ای هستند و پس از 30 روز از دستتون میرند كه می تونید تعداد روز ها و ساعات باقیمانده برای هر رفرال را در بخش Rented یا رفرال های كرایه ای ببینید و قبل از تمام شدن زمانشون هر كدام را كه خوب كار می كردند و دارای تعداد كلیك های بیشتری بودند را برای ماه بعد تمدید كنید كه چند سنتی درست نمی دونم از حسابتون كم می شود.
همچنین گزینه ای در بالای رفرال ها وجود دارد كه با فعال كردن آن رفرال ها به صورت اتوماتیك برای ماه بعدی تمدید می شوند و پول لازم برای تمدید از حسابتون كسر می شود.

جهت ثبت نام بر روی بنر زیر کلیک کنیدبا گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •