تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - عضویت در سایت همکاری در فروش پی سل دات کام


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
می توان گفت که امروزه بهترین راه کسب درآمد واقعی از اینترنت کسب درآمد با استفاده از بازاریابی برای سایت های پورسانتی است. شما با استفاده از این سایت ها می توانید به استقلال مالی برسید و به درآمد خوب و عالی در ماه برسید. مزیت این گونه سایت ها نسبت به سایت های کلیکی این است که اولإ درآمد شما واقعی است و تقلبی در کار نیست هرچه تلاش شما بیشتر باشد شما می توانید تعداد محصولات بیشتری را به فروش برسانید و به درآمد عالی با استفاده از اینترنت برسید. برای این کار فقط به یک آشنایی با اینترنت نیاز دارید. اگر مطالب سایت ما را دنبال کنید ما به شما همه ی راه های کسب درآمد را خواهیم گفت. با ما همراه باشید تا به درآمد عالی در اینترنت برسید.

شما با عضویت در این سایت و همکاری در فروش محصولات می توانید با پورسانتی که به شما تعلق می گیرد به درآمد عالی برسید. در این سیستم محصولات متنوعی وجود دارد که اگر خریدار از طریق تبیلغات شما یکی از این محصولات را خریداری نماید، پورسانت مربوطه به حساب شما منظور می گردد. با توجه به پورسانتی که برای خرید محصولات توسط لینک اختصاصی شما درنظر گرفته شده است شما می توانید ماهانه به درآمد 400 هزار تومان به بالا برسید. این فقط به تلاش شما بستگی دارد.

برای بازاریابی محصولات شما می توانید از طریق های مختلف امتحان کنید. اگر صاحب وبسایت یا وبلاگی هستید می توانید با قرار دادن کدهای مربوط به بازاریابی محصولات در وبسایت یا وبلاگ خود یک فروشگاه اینترنتی ایجاد کنید و با بالا بردن ترافیک آن محصولات را از طریق وبسایت یا وبلاگ خود به فروش برسانید.

اگر دارای وبسایت یا وبلاگ نیستید نگران نباشید ما به شما کمک می کنیم تا صاحب یک وبسایت یا وبلاگ شوید. ( توسط آموزشهای همین وبلاگ )  با دنبال کردن مطالب موجود در وبلاگ برای خود به صورت کاملأ مجانی یک وبلاگ طراحی کنید و با استفاده از روش های عنوان شده ترافیک آن را بالا ببرید.  همچنین می توانید برای خود با پرداخت هزینه ای کم یک وبسایت داشته باشید و با خیال راحت به کسب درآمد از طریق اینترنت بپردازید و به درآمد عالی برسید .

می توانید برای بازاریابی محصولات از طریق بازاریابی با استفاده از ایمیل،سایت های تبلیغاتی نظیر ایستگاه و غیره که تعدادشان بسیار زیاد است و یا هر روش دیگری اقدام کنید و به درآمد عالی از طریق اینترنت برسید.

اگر خوب تلاش کنید ما تضمین می کنیم که شما می توانید با استفاده از این روشها به کسب درآمد عالی از طریق اینترنت برسید.

روش تبلیغاتی سایت به شرح زیر می باشد :

ایجاد یک فروشگاه مجازی

قرار دادن بنرهای گرافیکی در سایزهای مختلف

قرار دادن لینک باکس

قرار دادن لینکهای متنی برای تعدادی محصول به دلخواه شما

وسایر روشهای مجاز


شما میتوانید با تبلیغ یا معرفى كردن محصولات سیستم با مشارکت در فروش محصولات براحتی میلیونر شوید.

در این سیستم محصولات متنوعی وجود دارد که اگر خریدار از طریق تبیلغات شما یکی از این محصولات را خریداری نماید، پورسانت مربوطه به حساب شما منظور می گردد.

چرا سیستم مشارکت در فروش:

حتما تاکنون سیستم های کلیکی بسیاری را دیده اید و یا حتی تجربه کرده اید ،اما این سیستم ها در مقایسه با سیستم ما مشکلاتی دارند که به تفضیل ذکر میشود:

1- بدلیل اینکه درامد اکثر انها مشخص نیست تضمینی در پرداخت وجه وبمسترها وجود ندارد. شما بامراجعه به سایتهای مرتبط به تبلیغات میتوانید لیست انبوه سیستم های کلیکی که یا پول پرداخت نمی کنند ویا بسته شده اند را مشاهده نمایید.در حالیکه چون سیستم ما فروشگاه است ، وقتی جنسی فروخته شد یعنی درآمد وزمانیکه پول وارد سیستم شد شما مشاهده می نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن نیز وجه مربوط به شما نیز واریز میشود و این یعنی تضمین در پرداخت.

2- بدلیل تقلب های زیاد و رایج در سیستم های کلیکی،برای بازدهی این سیستم ها و جبران این تقلب ها مسئول سیستم اقدام به کم نمودن قیمت کلیکها و نیز گذاشتن انواع فیلترها برای کم شدن شمار کلیکهای وبمستر می نماید که این اقدامها عملا به ضرر وبمسترهای است که آمار واقعی داشته و سالم فعالیت میکنند. در حالیکه سیستم ما این مشکلات را ندارد و عملا به نفع کسانیست که آمار واقعی دارند.
3- درامد سیستم ما به نسبت سیستم های کلیکی بیسار بیشتر میباشد. (در حدود بین 50 تا 300 درصد) برای ملموس شدن این امر باید گفت قیمت تقریبی کلیک ها اکنون بین 15 تا 35 تومان میباشد و با توجه به تجربه موجود در بدترین حالت به ازای هر 50 کلیک یک محصول فروخته میشود که درامد وبمستر بین 750 تا 1750تومان خواهد شد در حلیکه در سیستم ما با توجه به قیمت محصولات (بین 3000 تا 26000 تومان و اکثرا در محدوه 10000 تومان) و پور سانت 30 درصدی فروش ، اگرحتی متوسط قیمت را 9000 تومان بگیریم و حتی فکر کنیم که خریدار فقط یک محصول بخرد با این تعداد کلیک شما 2700 تومان درامد با تضمین پرداخت خواهید داشت. حال فرض کنید که با امار بالای شما روزانه حداقل 10 محصول بتوانید بفروشید و

با توجه به متوسط قیمت محصولات شما روزانه معادل 27000 تومان و در ماه حدود 810000 تومان براحتی در ماه درآمد خواهید داشت.
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •