تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - سه درس برای پولدار شدن


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
سه درس برای پولدار شدن

آدم های پولدار میانگین هوشی بالاتری نسبت به سایر افراد ندارند، اما انتخاب های آنها در مورد نحوه خرج ‌كردن پول و صرف زمان با بقیه افراد فرق می كند.

اما به راستی تاكنون به این ‌مطلب فكر كرده اید كه چگونه می توانید پولدار شوید؟ البته منظور، پولدار شدن های یك شبه نیست، ‌بلكه پولدار شدن از طریق برنامه ریزی است.

 به خواندن ادامه دهید تا ببینید از همین امروز چه كارهایی ‌می‌توانید انجام دهید تا در آینده پولدارتر شوید.


درس اول:
داستان پولی خود را بازنویسی كنید؛ ‌همه ما برای خود داستانی در مورد پول هایمان داریم. این درست همان ‌راهی است كه شما در ذهن‌تان برای خود خلق كرده و به صورت ناخودآگاه در زندگی آن‌را دنبال می كنید.

این ‌نوع طرز تفكر می تواند شما را به پول نزدیك تر كرده و یا از آن دورتر كند. برای بیشتر ما كه همیشه در طول ‌زندگی خود عباراتی نظیر "ما قدرت خرید آن‌را نداریم" ، "من كه پول چاپ نمی كنم" و "هیچ كسی نیست كه ‌هم پولدار باشد و هم خوشحال" را از زبان اطرافیانمان می شنویم، به این نتیجه می رسیم كه پس انداز پول ‌كار دشواری است؛ اما نباید با این طرز تفكر غلط برای خود محدودیت ایجاد كنید و میزان سپرده حسابتان ‌همیشه زیر صفر باشد. باید نوعی بازبینی مجدد بر روی دخل و خرج خود داشته باشید. باید تمام تصورات ‌غلط را از ذهن خود دور بریزید و خودتان را از نظر اقتصادی مستقل كنید. ‌نحوه تفكر خود بر روی پول و افراد پولدار را تغییر دهید.

دكتر "هارو اكر" نویسنده كتاب "اسرار ذهن میلیونر" ‌معتقد است كه باید به برخی چیزها اعتراف كنید. ‌بر اساس فرهنگ لغت، اعتراف یعنی "پذیرفتن یك بیانیه و یا یك موقعیت با میل و رغبت باطنی" ‌بنابراین اگر در زندگی خود به دنبال موفقیت هستید، باید داستان پول های خود را بازبینی كرده و آن را از نو ‌بازنویسی نمایید. شاید در نگاه اول این امر قدری دشوار به نظر برسد، ولی آیا می خواهید قدری كارهای ‌دشوار انجام دهید و پولدار باشید و یا نه ترجیح می دهید راحت طلب وبی پول باشید؟

درس دوم: هوس پول خرج كردن را محدود كنید ؛ ‌از آنجایی كه سود وام ها اغلب زیاد می ‌باشد هر چقدر بیشتر در پس دادن آنها تعلل كنید، مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری خواهید شد. بهتر است تا آنجایی كه می توانید بر روی باز پرداخت وام های خود تمركز كنید و سعی نمایید میزان سپرده ‌كلی خود را تا آنجایی كه می توانید افزایش دهید. با این كار اعتبار خود را در بانك ها افزایش می دهید. اعتبار هم ربطی به میزان پول نقدی كه در حساب ‌خود خوابانده اید ندارد. ‌

درس سوم: پس انداز كردن هر یك تومان ‌؛ ‌ درس اول و دوم به راحتی به شما كمك می كند كه درس سوم را بتوانید به درستی انجام دهید. طبق ‌ارزش های پولی و مالی می توان اظهار داشت كه هر هزار تومانی كه امروز پس انداز كنید، در آینده می‌تواند ارزش بالاتری داشته باشد. اگر شما تصمیم جدی در پس انداز كردن پول هایتان گرفته اید، باید ‌به خاطر داشته باشید كه این شما هستید كه باید به آنها بگویید كه كجا بروند نه اینكه تعجب كنید كه آنها ‌خودشان كجا می روند! و اگر همدر حال حاضر برنامه ای برای سرمایه گذاری پول هایتان ندارید، بهتر است ‌فعلاً یك حساب پس انداز موقتی باز كنید.‌‌

همچنان كه شما به نحوه پس انداز پول هایتان فكر می كنید، باید به این نكته توجه داشته باشید كه روزها، ‌هفته ها و ماه‌ها در حال سپری شدن است، پول شما می تواند در طول این مدت برایتان كار كرده و سود ‌بسیار زیادی را عایدتان كند. حتی اگر50 یا 100 هزار تومان هم دارید، اصلاً مهم نیست، تنها نكته مهمی كه ‌باید به خاطر داشته باشید این است كه تعلل بیش از اندازه به هیچ وجه جایز نمی باشد.‌


با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •