تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - کسب درآمد از زیر مجموعه ریسورس ا دی


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
کسب درآمد از سایت Resource-a-day

ما در اینجا می خواهیم سایتی را به شما معرفی کنیم که شاید بتواند رویاهای شما را برآورده کند و شما با کار کردن در این سایت بسیار معتبر می توانید به آسانی صاحب درآمدی قابل توجه شوید(اگر یه کمی عجله کنید، و البته فعال باشید) نحوه کار بسیار آسان تر از آن چیزی است که فکرش را می کنید؛ کار شما فقط جمع کردن زیر مجموعه است همین وبس.
این سرویس بر خلاف سرویسهای مشابه که از طرف سایتهای دیگر ارایه می شوند دارای دو مزیت برتراست که همین دو خصوصیت باعث شده تا افراد بی شماری مخصوصا کسانی که داخل ایران زندگی می کنند به این سرویس ملحق شوند. اولین و مهمترین مزیت اینکه دریافت وجه در ایران به صورت کاملا تضمینی است
و هر زمان که پول شما به حداقل پرداخت رسید بلافاصله برای شما ارسال می شود و محدودیت جغرافیایی در آن هیچ تاثیری ندارد. مزیت دوم اینکه ثبت نام در سایت نه تنها رایگان است بلکه شما برای ثبت نام 10$ هم جایزه میگیرید یعنی شما هیچ پولی را بابت سرمایه گذاری اولیه خرج نمی کنید.

کل کاری که شما در این روش باید انجام دهید معرفی دیگران برای ثبت نام در سایت است .
آیا کاری ساده تر از این در دنیا سراغ دارید؟ !!! و نکته خوشحال کننده تراینکه چون عضویت در این سایت بسیار راحت و رایگان و حتی همراه با 10$ جایزه است براحتی می توانید عضو گیری کنید.

کسب درآمد در این روش نامحدود است و میزان آن بستگی به میزان تلاش و کوشش شما دارد و در صورتی که شما روزی بین یک تا دو ساعت در این راه تبلیغ میتوانید درآمدتان را به چند صد دلار در ماه برسانید. البته در این کار نیز به مانند هر کار دیگر در همان روزهای اول پولی دریافت نخواهید کرد و برای دریافت اولین پول چند روز یا چند هفته باید تلاش نمایید ولی یکی از مزیتهای این کار افزایش تصاعدی درآمد میباشد که بعد از چند ماه کار کردن درآمد شما نیز چند برابر خواهد شد. برای مثال اگر یکبار در طول 2 ماه 50$ گرفتید؛ در طول همان مدت یعنی 2 ماه بعدی ممکن است 150$ بگیرید و همین طور 2 ماه بعد 300$ و .... ! چون افراد زیرشاخه شما نیز فعالیت میکنند و از فعالیت آنها پول به حساب شما اضافه میشود.

این سایت بعد از ثبت نام 10 دلار به شما هدیه می دهد و به ازای هر فردی که به طور مستقیم عضو این سایت می کنید 40 سنت پورسانت می گیرید و به ازای هر عضو ردیف دوم

(کسی که از طریق عضو شما عضو میشود) 20 سنت , به ازای هر عضو ردیف سوم 5 سنت و به ازای هر عضو جدید ردیف چهارم 3 سنت پورسنت دریافت می کنید.

بعد از اینکه در سایت ثبت نام کردید یک آدرس به شما داده می شود که مخصوص شماست و باید از آن برای عضو گیری استفاده کنید. به این معنی که هر ... از طریق آدرس شما در
resource-a-day
عضو شود, علاوه بر مبلغ 10$ که به او داده می شود، مبلغ 40 سنت هم به شما داده می شود. در صورت فعالیت مستمر شما و افرادی که توسط شما در سایت عضو شده اند, می توانید به راحتی درآمد کافی را از طریق اینترنت بدست آورید و نیاز به شغل دوم خارج از خانه ندارید. پس این کار را جدی بگیرید و به منزله تفریح و سرگرمی به آن نگاه نکنید. این یک روش کاملا تضمین شده است و امتحان خود را طی سالهای زیاد پس داده است.

بعد از اینکه در سایت ثبت نام کردید؛ برای مشاهده زیرمجموعه های خود و همچنین پولهای کسب شده؛ درداخل سایت در سمت چپ صفحه و بالا روی گزینه
Member Login
کلیک کرده و نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنید. شما در ابتدا 10$ موجودی دارید که بابت ثبت نام می باشد !

اگر شما فقط 20 نفر را عضو کنید و به همین ترتیب آنها هم همین کار را ادامه دهند شما حداقل 5000 دلار (5 میلیون تومان) بدست می آورید. پولهایتان را هم به آدرستان در هر جای دنیا که باشید می فرستد.
اگر شما 50 نفر را عضو کنید و این چرخه ادامه داشته باشد (آنها هم 50 نفر را عضو کنند) شما حداقل دویست هزار دلار یا 160 میلیون تومان دریافت خواهید کرد که اگر فعال باشید در عرض چند ماه امکان پذیر است.

توجه داشته باشید چون عضویت در این سایت بسیار راحت و رایگان و حتی همراه با 10$ جایزه است به راحتی می توانید عضو گیری کنید. برای امتحان کردن به یک تک تومانی هم نیاز ندارید. پس به دل خود تردید راه ندهید و هر چه زودتر عضو شوید.


اینم از لینک ثبت نام:


ثبت نام
پس از رسیدن پورسانتها به 50$ چک شما توسط سرویس پستی کلاس یک ایالات متحده به آدرستان ارسال می شود که می توانید با رفتن به یکی از بانکها ( پیشنهاد من بانک ملی یا رفاه است) که شعبه ارزی دارد آن را نقد کنید. البته بانک ملی و رفاه یا هر بانک دیگر در ایران برای نقد کردن چک پول شما مقدار کمی ( تقریبا 4 $ ) از مبلغ کل آن به خاطر هزینه های بانکی! برمی دارند.(اگر مشکلی برایتان پیش آمد(که نمی آید)با من درمیان بگذارد

(از طریق نظرات) تا فورا به آن رسیدگی شود


نکته تکراری : چون سود دهی این سرویس در مقایسه با سایر سرویسها بالاست بعضی ها وسوسه می شوند که از طریق خودشان عضو خودشان شوند. به یاد داشته باشید از هر کامپیوتر فقط یکبار امکان ثبت نام وجود دارد. این شرکت از یک سیستم پیشرفته به نام Anti Cheat استفاده میکند که این سیستم هر 15 روز یکبار حساب کلیه مشترکین را مورد بررسی قرار میدهد و در صورت برخورد با مورد مشکوک عضویت شما + کلیه پورسانتهای دریافتی شما باطل خواهد شد. پس ریسک نکنید چون بی فایده است.


نحوه ثبت نام:
ثبت نام بین 5 تا 10 دقیقه وقت می گیرد و سخت تر از درست کردن یک آیدی یاهو مسنجر نیست.

بعد ازکلیک روی ثبت نام   صفحه سایت باز خواهد شد و در قسمت سمت چپ صفحه قسمتی وجود دارد با این شکل که شما باید آدرس ایمیل خود را در آن قسمت وارد نمایید و بعد روی گزینه Subscribe کلیک نمایید.پس از این کار بلافاصله یک ایمیل برای شما فرستاده خواهد شد(ممکن است که نامه شما در قسمت Spam وارد شود). در آن نامه یک لینک قرار دارد که چنانچه شما می خواهید عضو شوید, باید روی آن کلیک کنید تا فرم ثبت نام ظاهر شود. پس از این مراحل و ظاهر شدن فرم آنرا بدین صورت پر کنید:

اینجا نامی را که می خواهید به اکانت خود اختصاص دهید وارد کنید.(از علایم اختصاری و خط فاصله استفاده نکنید)

Choose a user name

در اینجا رمز اکانتتان را وارد کنید. (حداقل 6 کاراکتر شامل اعداد و حروف)

Create your password

نام خود را وارد کنید.

First name

نام خانوادگی کامل خود را وارد کنید.(اگر پسوند دارید، حتما بنویسید)

Last name

آدرس خیابان محل زندگیتان را وارد کنید

Street address

نام شهر خود را وارد کنید

City

نام استان خود را وارد کنید.

State/province

نام کشورتان را از لیست داده شده انتخاب کنید.

Country

کدپستی 10 رقمی منزلتان را وارد کنید.

ZIP code


پس از این مراحل روی دکمه
I agree, subscribe me! کلیک کنید تا عضو شوید.( البته تمامی این اطلاعات به جز نام کاربری شما بعد از ثبت نام قابل تغییر است) و منتظر باشید تا چند دقیقه دیگر یک ایمیل تبریک با موضوع Thank you for Subscribing with Resource-A-Day به مناسبت ثبت نام برای شما بیاید. در این ایمیل آدرسی لینک شما که برای عضو گیری و جذب زیرمجموعه باید استفاده کنید نیز هست. برای پیدا کردن آدرس لینک خودتان در متن همان ایمیل عبارت زیر را جستجو کنید :
Your assigned webpage link is

(
This is the link you will use to sponsor others under you)

لینکی که در زیر این قسمت نوشته شده است آدرسی است که شما باید آن را در اختیار دوستانتان قرار داده و آنها را به ثبت نام در سایت راهنمایی و تشویق کنید. کار شما فقط و فقط همین است !!! ( بهتر است از روی آدرس لینکتان یک کپی بگیرید و در یک فایل متنی ذخیره کنید.)

در حالت عادی بعد از پر کردن فرم عضو شده اید. ولی در برخی موارد به دلیل تشابه اطلاعات وارده شده شما با سایر مشترکین؛ ثبت نام به صورت کامل انجام نمیشود و به عبارت
Sorry you have already joined برخورد میکنید. این هم به این دلیل است که کاربران ایرانی این سایت بسیار زیاد هستند و نام های کاربری و اطلاعات آنها شبیه به هم است. پیشنهاد می کنم در انتخاب نام کاربری خود از اسم های : علی - سارا - محمد - سعید کمتر استفاده کنید. چون این اسامی خیلی زیاد مورد استفاده قرار گرفته اند و احتمال برخورد شما با عبارت بالا را بیشتر میکند.


***اگر سوالی برایتان پیش آمد، ما در خدمتیم***
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •