تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - روشهای جذب مشتری یا همكاران بیشتر برای كسب درآمد از فروتل


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
برخی از روشهای تبلیغات برای جذب مشتری و یا همكاران بیشتر :

1- تبلیغات در خارج از اینترنت : ارسال اس ام اس ، تبلیغات در كافی نت ها ، محیطهای دانشگاهی ، مدرسه و آموزشگاه های مختلف ، تبلیغ لینكهای درآمدزای خاص خودتان از طریق كاغذ و بروشور ، تبلیغ بین دوستان و اقوام ، تبلیغات در روزنامه ها و مجلات استفاده از امكانات ، راهنمائی ها و آموزشهای تیم بازاریابی فروتل در همین كنترل پنل عضویت خودتان در فروتل و ... و گرفتن سفارش و ثبت آن در قسمت (سفارشات) بخش (ثبت سفارش جدید)
2- تبلیغات در محیط اینترنت : استفاده از امكانات تبلیغاتی كه در لینك روش تبلیغات و پورسانت ها  در بالای همین صفحه برای شما آماده شده است و دائم به روز می شود مثل :
الف) تبلیغ لینك طلائی خودتان از طریق گزینه معرفی باكس طلایی دعوت از دوستان كه می توانید كد آماده آنراكه ما در اختیارتان می گذاریم در سایت یا وبلاگ تا بگذارید و بازدهی بسیار بسیار بالائی برای شما دارد.
ب) بنر های پولساز كه بنرهایی هستند كه ما كد آنها را در اختیارتان می گذاریم و شما می توانید این بنرها را در سایت یا وبلاگتان بگذارید و یا در انجمن ها یا سایتهای مختلف آن را تبلیغ كنید و یا آن را برای دوستانتان ایمیل كنید بازدهی این روش هم برای پولدار شدن شما بسیار زیاد است.
ج) لینك باكس های پولساز كه ما كدهای آماده آن را در اختیار شما می گذاریم و تركیب از هر دو روش كسب درآمد از فروتل هستند یعنی هم ابزاری برای كسب پورسانت مستقیم و هم روشی برای جذب همكار و كسب درآمد دائم العمر از همكاران معرفی شده است.
د) ارسال ایمیل های تبلیغاتی: شما می توانید توضیحاتی را در غالب ایمیل برای دوستانتان ارسال نمایید و لینك طلائی عضویتی كه مشخصه معرف بودن شما در آن قید شده ( http://www.frotel.com/ads-reg.php?moarref=X ) را قرار دهید و همكار جذب كنید و در درآمد او مادامالعمر شریك شوید.
ه) تبلیغ لینك طلائی از طریق بنرها و تبلیغاتی كه خودتان درست كرده اید و با لینك طلائی اختصاصی خودتان و قرار دادن آن در سایتها و وبلاگهای مختلف تبلیغاتی و تبلیغ در گروههای یاهو و دوستیابی ها و انجمن ها و فیس بوك ها و اتاقهای چت و ......
و) طراحی بنر و لینك باكس و صفحات به سلیقه خودتان : شما می توانید توضیحات محصول را از سایت ما برداشته و به دلخواه و سلیقه خودتان برای آن بنر و صفحات خاص در سایت یا وبلاگتان طراحی كنید و از روشهایی كه به نظر خودتان جذابتر است و بیشتر جذب مشتری می كند استفاده كنید و بیشتر بفروشید و پورسانت بیشتری دریافت كنید .
ز) مشاهده مداوم لینك آموزش تبلیغات و بازاریابی و آشنایی با روشهای جدید تبلیغات در همین پنل اختصاصیتان در سایت فروتل
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •