تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - درآمد به روش سرمایه گذاری در سایتهای سرمایه گذاری ( Hyip - Investment )


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
سرمایه گذاری یا Hyip در حقیقت مخفف كلمه High yield investment program میباشد كه به معنی برنامه های سرمایه گذاری با بازده بالا است .

در این برنامه ها و یا سایتها شما با سرمایه گذاری كه میكنید سود روزانه ، ماهانه و یا سالانه بسته به نوع سرمایه گذاری سایت دریافت خواهید كرد . اكثر این نوع برنامه ها با حساب ایگولد كار میكنند و شما به راحتی میتوانید با ریختن پول ایگولدتان در سایت ( deposit ) از سود آن برخوردار شوید .

این سایت ها برای برداشت سود و یا اصل سرمایه به دو صورت عمل میكنند . بعضی از سایتها سود سرمایه شما را به صورت اتوماتیك به حساب ایگولد شما منتقل میكنند و در بعضی از آنها شما باید خودتان سود را درخواست بدهید تا بعد از مدت زمان مشخصی به حساب شما واریز شود . برای درخواست سود و یا اصل سرمایه خود در اینگونه سایتها معمولاً گزینه ای به نام Withdraw وجود دارد كه شما باید به این قسمت مراجعه كنید .

در سایتهای سرمایه گذاری سایتهای كلاه بردار و متلقبی هم هستند كه از اعتماد مردم سو استفاده میكنند .

در کل اینگونه سایتها همه شان اگر نگوئیم 100 درصد 60 درصد ریسک دارند و هیچ تظمینی در اینگونه سایتها وجود ندارد

در اینگونه سایتها باید با فکر عمل نمود و همچنین در حدی که ریسک پذیری آنرا داشت باید در آنها سرمایه گذاری کرد

در كل یك سایت سرمایه گذاری قابل قبول فاكتورهایی دارد كه با دقت و تامل و تحقیق در مورد آنها میتوان فهمید كه كدام سایت مناسبی است .

مثلاً سایتی كه روزانه بابت سرمایه گذاری شما به شما بالای 5 درصد سود میدهد نمیتواند مطمئن باشد و ممكن است هر لحظه بسته شود .

یا مثلاً سایتی كه در نگاه اول معلوم است كه روی آن كار نشده و مثلاً از نظر گرافیك سایت و یا سیستم های برنامه نویسی و .... فاقد اعتبار لازم است و فقط میخواهد برای مدت محدودی فعالیت كند ، ریسك بسیار بالایی دارد .

با این حال کسانی که تمایل به سرمایه گذاری دارند باید ریسک اینگونه سایتها را هم قبول کنند چرا که تضمینی در هیچ یک از این قبیل سایتها نیست .

علاوه بر این سایتهایی هستند که در زمینه شناخت سایتهای هایپ یا سرمایه گذاری به شما کمک میکنند . به این گونه سایتها سایتهای مانیتورینگ میگویند . این گونه سایتها به صورت روزانه و مستمر سایتهای سرمایه گذاری جدید و قدیمی را مورد بررسی قرار میدهند و به این ترتیب شما میتوانید با مراجعه به این سایتها ببینید که مثلاً فلان سایت سرمایه گذاری چه وضعیتی دارد و آیا پرداخت میکند و یا نه

لیست سایتها مرتباً در این سایتهای مانیتورینگ تغییر میکند و تضمینی در اینکه سایتی برای همیشه پرداخت داشته باشد و کلاه بردار نباشد نیست

در زیر چند نوع از این سایتهای monitoring را به شما معرفی میکنیم

http://www.goldpoll.com

http://www.hyips-analysis.com

http://www.hyipmonitor.com

http://www.hyipstars.com

http://www.allhyip.info

http://www.hyips.ir

كوری رادل میلیاردر اینترنتی میگوید : كسی كه در دنیای مجازی اینترنت هوشمندانه فعالیت میكند درآمد بسیار بیشتری دارد نسبت به كسی كه به سختی در دنیای حقیقی كار میكند .

با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •