تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - بازاریابی و کسب درآمد از سایت ستمپی


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
بازاریابی و کسب درآمد در سایت ستمپی:

شما می توانید در این سایت عضو شده و حساب خود را به  صورت کاملا رایگان فعال نمایید و از روشهای ساده زیر، صاحب یک درآمد ایده آل اینترنتی شوید.


1. هر گاه یک مشتری توسط لینک اختصاصی یا لینکهای بازاریابی شما وارد سایت ستمپی شود و یک محصول خرید نماید درصدی از قیمت فروش آن محصول (پورسانت محصول) به حساب شما افزوده می شود. مثلا اگر آن محصول 950,000 ریال قیمت داشته باشد و پورسانت آن 5% باشد، بنابراین 47500 ریال به حساب شما افزوده می شود.

2. به ازای هر آگهی دهنده که به سایت معرفی کنید % پورسانت دریافت می نمایید. به عنوان مثال اگر فردی را به سایت معرفی کنید و او با درج یک آگهی، 110,000 ریال به سایت پرداخت کند، % آن مبلغ به حساب شما افزوده می شود.

3. به ازای هر نفر که توسط شما در بخش افزایش ترافیک عضو شود 50% پورسانت دریافت می نمایید. به عنوان مثال اگر فردی را به سایت معرفی کنید و او با ثبت نام در بخش افزایش ترافیک، 152,000 ریال به سایت پرداخت کند، 50 % آن مبلغ به حساب شما افزوده می شود.

4. با درج کدهای اختصاصی در سایت یا وبلاگ (به ازای هر کلیک بازدیدکننده ها به درآمد شما افزوده می شود.)


درخواست واریز به حساب بانکی:

هنگامی که درآمد شما (مبلغ قابل برداشت)، حداقل 100,000 ریال باشد، می توانید در روز های اول و دوم و سوم هر ماه با ورود به سیستم، مبلغ مورد درخواست خود را انتخاب و دکمه مربوطه را کلیک نمایید. حداکثر یک هفته بعد از درخواست، مبلغ انتخاب شده، به حساب بانکی شما واریز می گردد. و مشخصات فیش بانکی به ایمیل شما ارسال می شود. لازم به یادآوری است کلید درخواست واریز به حساب بانکی فقط در روزهای اول و دوم و سوم هر ماه برای کاربرانی که مبلغ قابل برداشت آنها حداقل 100,000 ریال باشد فعال خواهد بود.


تبصره: درآمد اشخاصی كه خارج از كشور ایران زندگی می كنند به صورت چك ارسال می شود لازم به ذكر است كه این عزیزان می بایست مبالغ بالا درخواست نمایند (حداقل درخواست ارسال چك برای این عزیزان 1000000 ریال) و هزینه های جانبی ارسال چك (پست) به عهده ایشان می باشد.


لینک اختصاصی :

جهت معرفی افراد، لینکی به شما داده می شود که تنها متعلق به شماست. شما می توانید آن لینک را با عنوان کسب درآمد آسان، یا خدمات ایده آل اینترنتی ، یا فهرست سایتهای ایرانی یا فروشگاه اینترنتی ستمپی و یا نمایش آگهی شما به هزاران بیننده و ... ، در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و یا آن را برای دیگران ایمیل کنید. کسانی که توسط آن لینک به سایت وارد شوند و اقدام به درج آگهی نمایند یا در بخش افزایش ترافیک ثبت نام نمایند یا اینکه در بخش کسب درآمد عضو شوند، زیر مجموعه شما به حساب می آیند (شما به عنوان معرف آنها خواهید بود). یا چنانچه آن کاربران محصول یا محصولاتی را خرید نمایند پورسانت مریوطه به حساب شما افزوده می شود.


در مورد لینک های بازاریابی:

لیست محصولاتی که می توانید بازاریابی نمایید در جدولی به شما نشان داده خواهد شد. شما می توانید لینک مربوط به آن محصولات را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و چنانچه سایت یا وبلاگ ندارید برای دیگران ایمیل کنید. بدیهی است مشتریانی که توسط این لینکها به سایت ستمپی وارد شده و محصولی را خرید نمایند پورسانت مربوطه به درآمد شما افزوده خواهد شد. شما می توانید به انتخاب خودتان یک یا چند محصول را بازاریابی کنید (هر تعداد که دوست دارید). شما قادرید در هر زمان محصولات جدیدی را از لیست زیر برای بازاریابی انتخاب نمایید.


مقررات:

1: لطفا در بخش بازاریابی (کسب درآمد) تنها یک بار اقدام به ثبت نام نمایید.


جهت شروع فعالیت خود، ابتدا بر روی بنز زیر کلیک کنید. بلافاصله پس از ثبت نام وارد سیستم می شوید و همان لحظه ایمیلی از طرف سایت برای شما ارسال می شود که آن ایمیل را مطالعه نموده و اطلاعات محرمانه آن را یادداشت کنید. سپس با استفاده از رمز محرمانه موجود در ایمیلتان حساب خود را به صورت رایگان فعال نمایید. و بازاریابی و تجارت اینترنتی خود را آغاز کنید.


نکات مهم ثبت نام: 


1. در هنگام ثبت نام در وارد كردن آدرس ایمیل، دقت كنید. زیرا رمز محرمانه جهت فعالسازی به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. آدرس ایمیل وسیله ارتباط سایت با شماست. لازم به توضیح می باشد كه اول ایمیل با دبلیو دبلیو دبلیو. شروع نمی شود. برای نمونه یک ایمیل صحیح: 

hamedha24@yahoo.com


2. لطفا پس از ثبت نام حتما ایمیل باكس خود را چك كنید. در صورتیكه در بخش Inbox ایمیلی از طرف ما نیافتید بخش Spam و یا Bulk ایمیل خود را نیز چك كنید.


3. قابل توجه کاربران ایمیل یاهو و جی میل notspam 

هنگامیکه شما ثبت نام خود را انجام دادید می بایست در عرض چند ثانیه ایمیلی از طرف ستمپی بصورت خودکار برای شما ارسال شده باشد که مشخصات ثبت شده شما و كد محرمانه در آن مشخص شده است. اما در صورتیکه شما از ایمیل یاهو یا جی میل استفاده میکنید این احتمال وجود دارد که ایمیل ارسالی به جای قرار گرفتن در inbox به قسمت ایمیل های مزاحم یا صندوق Spam یا Bulk رفته باشد که شما باید ایمیل را از صندوق بالک یا اسپم خارج نمائید: دقت نمائید اینکار بسیار مهم بوده و در مکاتبات شما با ستمپی تاثیر سوء گذاشته و این احتمال وجود دارد که ایمیل های ضروری شما که اشتباها در صندوق اسپم یا بالک قرار میگیرد بصورت خودکار از ایمیل پاک شده و شما ایمیل مورد نظر خود را از دست بدهید و یا متوجه پاسخگوئی ستمپی نشوید.
برای خارج کردن ایمیل از حالت بالک یا Spam ، ایمیل ارسال شده از طرف ما را باز کرده و بر روی کلید Not Spam در بالای صفحه کلیک کنید.
احتمالا (بسته به نوع تنظیمات ایمیل شما) در صفحه بعد از شما تائید دستور Not Spam را میخواهد که شما باید کلید Make Message Not Spam را کلیک نمائید تا این مشکل برطرف گردد.

4. پس از ثبت نام، تغییر آدرس ایمیل و تغییر نام و نام خانوادگی هرگز امکان پذیر نخواهد بود. پس در صحیح وارد کردن آنها دقت کنید.


جهت ثبت نام بر روی بنر زیر کلیک کنید
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •