تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - سرویس Adsense گوگل راهی برای کسب در آمد


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
گوگل برای اینکه شبکه تبلیغاتی خود را گسترش دهد و از این طریق درآمد بیشتری را عاید خود سازد سرویس Adsense خود را برای وب مسترها ارائه کرد. در این سرویس کسانیکه دارای وب سایت ویا حتی وبلاگ هستند و محتویات مفید ارائه می دهند می توانند با نمایش دادن تبلیغات گوگل در صفحات وبشان درآمد کسب کنند. البته متاسفانه گوگل با بعضی از کشورها نظیر ایران و سودان و چند کشور دیگر که تحت تحریم ایالات متحده آمریکا هستند همکاری نمی کند.

برای اینکه بتوان در این سرویس عضو شد شما باید آشنائی در یکی از کشورهای آمریکائی و یا اروپائی و یا هر کشوری که تحت
تحریم نیست داشته باشید و هنگام باز کردن اکانت Adsense مشخصات فردی آن شخص را وارد کنید. البته این فرد باید قابل اعتماد شما باشد (عکس مطلب نیز صادق است)

پس از اینکه شما اکانت را ایجاد کردید، وبسایت شما توسط ادیتور های گوگل مورد بررسی قرار می گیرد و اگر موضوع وبسایت و محتویات آن مخالف قوانین گوگل نباشد پس از چند روز ایمیلی به شما ارسال می شود و اکانت شما فعال می گردد.

بعد از فعال شدن اکانت شما می توانید وارد اکانت شوید وکد جاوااسکریپتی را که برای نمایش تبلیغات گوگل لازم است را دریافت کنید. شما همچنین می توانید رنگ و شکل تبلیغات را متناسب با ظاهر وبسایت خود تنظیم کنید. پس ازاینکه کد جاوااسکریپت را در سورس کد صفحه وب خود قرار دادید، اسپایدر گوگل Mediapartner Googlebot صفحات وب شما را مرور کرده و از لحاظ موضوعی آن را طبقه بندی می کند. و پس از 24 تا 72 ساعت تبلیغات متناسب با محتویات صفحه وب شما نمایش داده میشود.

تبلیغاتی که گوگل در وب سایت اعضا نمایش می دهد به دو دسته تقسیم می شوند.

در حال حاضر اکثریت تبلیغات هایی که در وب سایت اعضا نمایش داده می شود از نوع CPC است یعنی شما به ازای هر کلیک Valid که از طرف ویزیتور های شما انجام می شود پول دریافت می کنید.

1. تبلیغات CPC یعنی هر زمان یکی از ویزیتورهای وب سایت شما برروی تبلیغات شما کلیک می کند گوگل به اکانت شما پول واریز می کند. 2. تبلیغات CPM :در این سیستم گوگل به ازای نمایش 1000 بار تبلیغ در صفحه شما به شما پول پرداخت می کند اما نحوه در یافت پول

پس از اینکه
اکانت شما فعال وشما شروع به کسب درآمد کردید به محض اینکه موجودی حساب شما به 50 دلار رسید، گوگل یک شماره رمز PIN Code از طریق پست به آدرسی که هنگام باز کردن اکانت وارد کردید ارسال می کند. شما باید این کد را در اکانت گوگل adsense وارد کنید تا گوگل مطمون شود شما در آن آدرسی که وارد کردید واقعا وجود دارید. پس ازاینکه شماره PIN را وارد کردید پس از اینکه موجودی حساب شما حداقل به 100 دلار رسید گوگل پول شما را به 2 طریق برای شما ارسال می کند:1. از طریق پست: گوگل همواره درآمد ماه قبل را در اواخر ماه بعد محاسبه کرده و به اسم شما (یا به اسم آن شخصی که اکانت گوگل را باز کرده) چک می فرستد. این چک از بانک Citybank واقع در نیویورک صادر می شود و بین 5-15 روز طول می کشد تا به دست شما برسد 2. از طریق حساب الکترونیکی EFT : در این روش که فعلا در 16 کشور این سرویس موجود است، گوگل درآمد ماه قبل شما را در آخر ماه جاری محاسبه می کند و مستقیما به حساب بانکی شما واریز می کند. شما باید در اکانت Adsense مشخص کنید که گوگل به چه روشی پول شما را ارسال کند.در این روش پول سریعتر و مطمئنتر به دست شما می رسد. ولی مستلزم اینست که شما یک حساب بانکی در یکی از کشور های زیر داشته باشید:


Austria
Belgium
Canada
Denmark
France
Germany
Great Britain
Ireland
Italy
Japan
Netherlands
Portugal
Spain
Sweden
Switzerland
United States


نوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در جمعه 17 اردیبهشت 1389 و ساعت 06:58 ب.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •