تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - پیشنهاد یک کار اینترنتی که درآمد خوبی داشته باشد


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
راه اندازی کسب و کار اینترنتی مثل یک آدرس نیست که بشود از یک نفر پرسید؛ او هم مسیر را بگوید و ما برویم و برسیم.بلکه بیش‌تر شبیه خلبانی است.نیاز به مربی داریم.کسی که در کنارمان باشد و کاری که لازم است انجام دهیم را یادآوری کند.

برای کسب درآمد خوب یک نسخه یا نام واحد وجود ندارد که به شما بگویند، فلان سایت را راه بیاندازید و ….اگر یک ایده، روش یا نسخه مشخص وجود داشت که همه آن کار را انجام می‌دادند پول‌دار می‌شدند، آیا کسی فقری یا حداقل بیکار می‌ماند؟آن‌چه مسلم است در هیچ کجا و زمانی راهی آسان برای رسیدن به درآمد پایدار وجود ندارد!چون قانون هستی این گونه است.هر چیزی جهت رشد نیاز به تلاش، هزینه و صبر دارد.برای گرفتن مدرک لیسانس حداقل چند سال زمان لازم است؟چقدر پول و چقدر تلاش؟آیا یک راه ساده می‌توانید نشان بدهید که به آسانی و بدون زمان و هزینه به یک نفر بتوان لیسانس داد؟شاید غیر قانونی بشود.هر چند که آن هم زحمت، هزینه و ریسک دارد.اگر مدرک لیسانس را معادل دانش، تخصص و تجربه فرد بگیریم که باید قاعدتا اینطور باشد، آن وقت دیگر غیر قانونی هم نمی‌شود به او مدرک لیسانس داد.

فکر می‌کنم مطلب را متوجه شده باشید. نا برده رنج ….

اگر به دنبال درآمد سالم، زیاد و پایدار هستید و نه سریع و آسان، آن وقت راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی که حاصل کارآفرینی اینترنتی است به شما توصیه می‌شود.اگر بخواهید شما هم می‌توانید کارآفرینی کنید.ولی اگر دنبال راه‌های آنی و  یک شبه پول‌دار شدن هستید، چیزی پیدا نمی‌شود.

مطمئنا چنین روشی وجود ندارد. آن‌هایی که ادعا می‌کنند وجود دارد تا آن‌جا که دیده و شنیده ‌شده، کلاهبردار هستند یا فریب کلاهبرداران را خوردند و خودشان خبر ندارند که دارند تبلیغ چه چیزی را می‌کنند.

منبع : farsibiz.comنوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در چهارشنبه 21 دی 1390 و ساعت 03:01 ق.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •