تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - آموزش کارآفرینی و مدیریت کسب و کارهای اینترنتی در منزل


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
هدف از اجرای این برنامه آموزش افرادی است که دنبال حرفه ای مدرن و امروزی هستند و به درآمد نامحدود می اندیشند.

آیا تاکنون به این فکر افتاده اید که خودتان یک وبسایت اینترنتی راه اندازی کنید و کسب و کار مستقل خود را از منزل اداره کنید؟

با راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی در منزل، جهانی می شوید و می توانید سطح درآمد خود را به سطح استانداردهای جهانی برسانید. اگر می خواهید با دنیای جدیدی اشنا شوید و شما هم بگونه ای کار و زندگی کنید که شایسته انسان قرن بیست ویکم است، هر چه سریعتر برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود در منزل اقدام نمایید. در دنیای امروز راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی نیاز به دانش فنی خاصی ندارد.نرم افزارهای مدیریت محتواء یا CMS امکان طراحی وبسایت برای افراد مبتدی را نیز بوجود آورده اند. با شرکت در دوره آموزشی مدیریت و راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما هم می توانید صاحب کسب وکاری مستقل شوید.به خاطر داشته باشید که:

- راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل نسب به سایر کسب و کارها نیاز به سرمایه گذاری ناچیزی دارد.کسب و کارهای اینترنتی را می توان از منزل نیز اداره کرد و نیازی به داشتن مغازه یا دفتر کار مجزا وجود ندارد.

- درآمد کسب و کارهای اینترنتی بیشتر از سایر کسب وکار هاست، چون در اینترنت این امکان وجود دارد که خدمات و محصولات شما به تمام مردم جهان ارائه شود.این در حالی است که شما در منزل خود نشسته اید و تجارت و کاری به وسعت دنیا دارید

اگر براستی می خواهید حرفه ای مدرن و امروزی بیاموزید، دنبال شغلی با پرستیژ و درآمدی بالا هستید، هر چه سریعتر برای شرکت در این دوره ها اقدام کنید

در آموزش کسب و کار اینترنتی شما با روش راه اندازی و مدیریت یک کسب و کار در منزل به طور کاملا مستقل آشنا می شوید و صاحب یک کسب وکار مستقل نیز خواهید شد.

 برنامه آموزش راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای اینترنتی در منزل

آشنایی با مبانی کلی کارآفرینی: را ههای رسیدن به قوه خلاقه، نحوه هدف گذاری و برنامه ریزی، تفاوتهای روش زندگی کارآفرین و کارمند، مهارتهای ارتباطی

- آشنایی با مزایای کسب و کار اینترنتی در منزل و نحوه هدایت تکنیکهای فوق برای این نوع کسب و کار ها

- آشنایی کلی با انواع روشهای کسب درآمد از وبسایت در منزل

- چگونگی ایجاد و مدیریت برنامه فروش آنلاین در منزل

- روشهای جذب مخاطب برای وبسایت در منزل

- بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو در منزل

- آشنایی با سیستمهای تبیلغاتی هوشمند مانند گوگل ادسنز و نحوه کار با آنها در منزلنوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در پنجشنبه 13 بهمن 1390 و ساعت 08:57 ق.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •