تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - آیا کسب درآمد از اینترنت امکان پذیر است


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
در آینده کار دیگر به معنای امروزی آن نخواهد بود. کار با توجه به موقعیت من و شما و ترجیحات ما شکل می گیرد. کار و سرگرمی با هم درآمیخته و خانه و محله مراکز کاری می شوند و "خویشتن کاری" جایگزین استخدام و اجیر شدن برای شرکت ها می گردد. حتماً می گوئید این خیلی ایده آل گرایانه است. بله قبول دارم هنوز در خیال خیلی ها جای نمی گیرد که کار را در خانه انجام دهیم و اجیر و وابسته به سازمانی نباشیم. اما غفلت از این موضوع باعث می شود تا بسیاری از فرصت ها را از دست بدهیم.

 این چند خطی که خواندید بیست سال پیش در عرصۀ مدیریت تحت عنوان تئوری اکولوژی انسانی دستۀ تئوری های مربوط به "سرنوشت کار در آینده"مطرح شد و هم اکنون به وقوع پیوسته است. بله ، بازاریابی روی اینترنت و کسب و کار خانگی هم اکنون در بسیاری از کشورها مقوله ای جا افتاده می باشد و کشور ما هم از آن مستثنی نیست.

 بدین منظور سایت هایی وجود دارند كه افراد با عضویت در این سایت ها می توانند كسب درآمد كنند و آنهائی که کسب درآمد از اینترنت را آسان تلقی می کنند دروغ گوئی بیش نیستند. ایجاد کسب و کار اینترنتی زمان می برد ولی به هزینه زیادی احتیاج ندارد.

 قصد دارم در چند ماه آینده كتابی را بر روی اینترنت منتشر نمایم در مورد راهها و روشهای كسب درآمد از اینترنت كه با تمامی این كتابها كه تاكنون وجود داشته متفاوت باشد ،در این كتاب بسیاری از راهها و روشها را برای شما عزیزان روشن خواهم كرد

 نوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در شنبه 12 فروردین 1391 و ساعت 01:52 ق.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •