تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - رازموفقیت را بدانید


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
بیشتر ما سخت کوش، با استعداد و ماهر هستیم ولی موفق نیستیم. این مهم نیست که چه کار می‌کنیم مهم این است که آن کار را چطور انجام می‌دهیم.

رفتار شما، انتخاب روش درست انجام کار و اخلاقیات کاری در به دست آوردن موفقیت مهم هستند. همه‌ی ما خواهان موفقیت هستیم ولی گویی سرنوشت برای ما این طور نمی‌خواهد و این مسئله مربوط به شانس یک فرد است ولی حقیقت این است که برخی خصوصیات ذاتی بشر است که منجر به موفقیت می‌شود.

اگر در برخی از عادت‌های افراد موفق دقیق شویم ویژگی‌های مشترک و عادت‌های خاصی را در آنها مشاهده می‌کنیم که اگر ما هم از آن بهره بگیریم به موفقیت می‌رسیم.

افراد موفق پرحرارت هستند

 موفقیت کاملاً به خاطر شانس یا کار سخت نیست. بلکه نیاز به عشق در آن کار دارد. اگر عشق در کار داشته باشند ، فرد سخت کوش،منضبط و ثابت قدم می‌شود. اگر شما حرارت و هیجان را در کار خود دخیل کنید موفق می‌شوید.

 به خوبی تصمیم گیری می‌کنند

 حقیقت این است که موقعیت‌ها می‌آیند و به سرعت هم می‌روند. افراد موفق در تصمیم گیری سریع عمل می‌کنند و میدانند ممکن است کاری ریسک دار باشد ولی شکست ها باعث می‌شوند که دیگر آن اشتباه را دوباره تکرار نکنند. آنها از بینش خود استفاده کرده و اقدام به کاری می‌کنند. اشتباه و شکست بخشی از زندگی است. بیشتر افراد موفق با موفقیت زاده نشده اند، ممکن است بیشتر دچار شکست شده باشند تا موفقیت ولی از شکست ها درس می‌گیرند.

دور افراد بزرگ اطرافشان گرد می‌آیند

 موفقیت یک عمل انفرادی نیست، بلکه نیازمند یک تلاش گروهی از افراد هم عقیده است. با بهره گیری از آرزوهای خوب خود و راهنمایی کسانی که واقعاً با شما خالص و صادق هستند راه موفقیت راحت‌تر و آسان‌تر به دست می‌آید. دوستانی بیابید که واقعاً موفقیت شما را می‌خواهند.

افراد موفق خود را باور دارند

 افراد موفق با شکست ها بی کار نمی‌نشینند آنها همیشه خوش بین بوده و به ارزش خود واقفند. آنها از توانایی‌ها و پتانسیل و انرژی پنهان خود آگاهند. آنها به شیوه مثبتی با خود کنار می‌آیند.

افراد موفق تمرکز دارند

 افراد موفق هدف را در پیش روی خود می‌گزارند و تمام انرژی خود را صرف دست یابی به آن هدف می‌کنند. آنها سعی نمی کنند کارهای مختلف را امتحان کنند و به قول معروف همه کاره و هیچ کاره نیستند. آنها تمام وقت و انرژی خود را روی یک هدف می‌گزارند. این عادت‌ها را در زندگی خود به کار ببندید تا شما هم در بین افراد موفق قرار گیرید.نوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در پنجشنبه 24 فروردین 1391 و ساعت 10:18 ب.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •