تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - چگونه بدون سرمایه گذاری از امکانات گوگل برای کسب درآمد استفاده كنیم


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
امروزه طبق آمار معتبر بیلیونها دلار از طریق اینترنت داد و ستد می شود که روز به روز هم این حجم مبادلات در حال افزایش است. سهم شما به عنوان یک کاربر با امکان دسترسی به اینترنت چقدر است؟ آیا فکر کرده اید چرا هنوز هم در کشور ما گروهی با امکان دسترسی به اینترنت از بیکاری و نداشتن درآمد  شکایت دارند؟ آیا فکر نمی کنید شاید یکی از دلایل آن عدم اطلاع رسانی باشد؟ هنوز بسیاری از مردم در کشور ما (که حتی شامل برخی از افراد طبقه تحصیلکرده٬ مدیران٬ برنامه ریزان و مسئولان میشود) از قابلیتهای اشتغالزایی اینترنت اطلاع کافی و وافی ندارند و قالبهای ذهنی شان در مورد مسئله اشتغال هنوز همان قالبهای سنتی میباشد و میخواهند آنرا به صورت سنتی حل کنند بدون آنکه فکر کنند زمانه عوض شده و ما اکنون دوره دیگری را آغاز کرده ایم.

به هرحال٬ شاید شما هم اخیرا این مطلب را در روزنامه ها خوانده باشید که زنان هندی با وجود نداشتن شغل در زمان حاضر میتوانند ضمن همکاری با سایتهای اینترنتی تا 10 هزار روپیه (200 هزار تومان) در ماه درآمد داشته باشند. روزنامه انگلیسی زبان Times of India گزارش داد که در حال حاضر تعداد زیادی از این زنان در شرکت های تبلیغاتی که در سایتهای اینترنتی فعال هستند جذب میشوند و وظیفه آنها کلیک کردن بر روی تبلیغات است. تازه این یکی از ساده ترین کارها در اینترنت میباشد. بدون شک قابلیت های زنان و مردان ایرانی به مراتب خیلی بیشتر از زنان هندی است. در حال حاضر با این همه امکانات بوجود آمده٬ شما هم میتوانید سهمی از مبالغ در حال داد و ستد در اینترنت را به خود اختصاص دهید. میپرسید چگونه؟ پس این مطلب را تا به آخر بخوانید چون پس از آن میتوانید حتی بدون یک ریال سرمایه گذاری و یا صرف وقت زیاد صاحب درآمد شوید و زندگی خود را به راحتی اداره نمایید.
علاوه بر تکنیک های کسب درآمد از طریق اینترنت که در ذیل می خوانید٬ تکینکهای دیگری نیز وجود دارند که بعدا به مرور زمان از طریق همین وبلاگ توضیح داده خواهند شد. لطفا توجه داشته باشد روشهایی را که ما در اینجا به شما معرفی می کنیم همگی بدون حتی یک ریال سرمایه گذاری اجرا میشوند  پس نمی تواند کلاهبرداری یا موارد مشابه محسوب شود. فقط برای کسب موفقیت در این روشها پشتکار و صرف کمی وقت لازم است و نیاز به سرمایه چندانی ندارند هرچند که نمی توان نقش سرمایه گذاری را کلا در حصول هر چه سریعتر به اهداف درآمدی انکار نمود.

تکنیک اول: کسب درآمد از طریق گوگل:

یکی از شرکتهای معروف و معتبر گوگل میباشد که چندین برنامه برای کسب درآمد و تبلیغ در اینترنت دارد که مهمترین آنها گوگل ادسنس (Google Adsense) و گوگل ادوردز (Google Adwords) می باشند.
Google Adsense (گوگل ادسنس) آگهی صاحبان سایت ها (وبمسترها) است که شرکت گوگل طبق قراردادی که با آنها دارد درسایت ها و وبلاگهای متعلق به اشخاص ثالث (من و شما) پخش می کند. گوگل به ازای هر کلیک که توسط بازدید کنندگان سایت یا وبلاگ شما بر روی آگهی اش انجام میگیرد٬ مبلغی پرداخت میکند (از دو تا ده سنت به ازای هر کلیک و بسته به نوع آگهی٬ گاهی اوقات بیشتر). اما در سیستم Google Adwords (گوگل ادوردز) شرکت گوگل بابت پخش آگهی وبمسترها که به صورت مربع هایی در قسمت سمت راست فهرست نتایج جستجو درج می شود (بر اساس کلماتی که توسط کاربر در موتور جستجو وارد شده) از آنها وجه دریافت می کند. بنابراین فرق عمده بین این دو سیستم آنست که در سیستم Google Adsense گوگل بابت درج آگهی هایش  وجه پرداخت میکند (جنبه ارز آوری و کسب درآمد برای کاربر دارد) در حالیکه در سیستم Google Adwords این شرکت بابت درج آگهی وبمسترها وجه دریافت میکند. حال بسته به نیاز٬ هر دو سیستم بسیار موثر عمل می کنند. 
Image and video hosting by TinyPic
الف) Google Asense:  برای شروع آموزش کسب درآمد از طریق گوگل ادسنس اینجا را کلیک کرده  .
و بعد از ثبت نام و تایید نهایی کد تبلیغات گوگل در سایت یا وبلاگ شما قرار میگیرد که بازدید کننده با کلیک بر روی تبلیغات گوگل ادسنس شما این عمل مبلغی بین۲ تا ۲۰ سنت یا گاهی اوقات بیشتر بابت هر کلیک از شرکت گوگل دریافت میکند که بستگی به مبلغی دارد که آگهی دهنده تعیین کرده است. اما لازم بذکر است چون رقابت بین آگهی دهندگان به علت اینکه میخواهند آگهیشان به تعداد دفعات بیشتر نمایش داده شده و یا در ردیف اول قرار بگیرد بسیار بالاست بنابراین برخی از آنها تا ۱۰ دلار! هم بابت هر کلیک به گوگل پرداخت می کنند. البته بهتر است بدانید در صورتی که کلیک منتهی به خرید شود کل این مبلغ جبران می شود. لازم بذکر است که هدف از ایجاد این وبلاگ آشنایی شما با سیستم کسب درآمد از گوگل است تا شما هم بتوانید از این طریق درآمد کسب کنید.

اکنون میپردازیم به اینکه شما هموطن عزیز چگونه از شرکت آمریکایی گوگل کسب درآمد کنید و مقداری از وجوه بیشمار آن را دریافت کنید تا موجب رونق اقتصادی مملکت و زندگی خودتان شوید.

به همین ترتیب شما نیز میتوانید یک اکانت در گوگل ایجاد و یک وبلاگ به نام خودتان در Blogger گوگل بسازید. اگر به زبان انگلیسی مسلط نیستید در صورت تمایل می توانید ساخت وبلاگ٬ ایجاد اکانت و دریافت کدها را از گوگل و نیز بسته به نیازتان٬ ایجاد اکانت در گوگل ادسنس (Google Adsense) و یا گوگل ادوردز (Google Adwords) (نیاز به تخصص بالا دارد) یا هرکدام از آنها را تا انتها در ازای مبلغی مختصر با انعقاد قرارداد به کسی بسپارید که در بیرون از ایران بوده و به زبان انگلیسی مسلط باشد و بتواند کلیه کارهای را انجام دهد .

 فقط توجه داشته باشید که شرکت گوگل به وبلاگ یا سایت هایی آگهی می دهد که به انگلیسی یا به یکی از زبانهای مندرج در لیست خودش باشند (زبان انگلیسی بهتر است زیرا کاربران خیلی زیادی دارد). متاسفانه هنوز زبان فارسی در این لیست وجود ندارد (چون شرکت فاقد متخصص برای تشخیص محتوای متن فارسی است) اما در آینده ممکن است زبان فارسی نیز شامل این لیست شود.

پس از اینکه یک اکانت در گوگل ایجاد کردید به قسمت بلاگر رفته و یک وبلاگ درست کنید. 

بهرحال٬ شما پس از عضویت در گوگل و تایید سایت یا وبلاگتان٬ از طرف شرکت گوگل کدهایی را توسط ایمیل دریافت میکنید و از آن پس می توانید با قراردادن این کدها در وبلاگتان شروع به نمایش آگهی کرده و از این طریق کسب درآمد نمایید. این کدها شامل کسب درامد از موارد ذیل است (که در بالا شمه ای از آن گفته شد) و هرکدام دارای مزایای مستقل و منحصر به فرد خود است:

1. AdSense for Content: آگهی بر مبنای محتوای وبسایت است که ذکر آن گذشت. نوع آگهی که گوگل در وبلاگ شما پخش می کند مرتبط با محتوای آن است. به این معنی که اگر موضوع وبلاگ شما در مورد موسیقی است موضوع آگهی ها مرتبط با موسیقی و یا فروش آلات موسیقی است. آگهی  هرچند که دارای اشکال و ابعاد مختلفی است که خودتان می توانید با توجه به قالب وبلاگتان آنرا انتخاب و رنگبندی آنرا تنطیم کنید:


 

2. AdSense for Search: با این کد٬ باکس جستجوی گوگل در وبلاگ شما قرار می گیرد. در صورتی که کاربری از باکس جستجوی آن استفاده کند و روی آگهی های گوگل ادوردز (واقع در سمت راست صفحه نتبجه جستجو) کلیک نماید مبلغی به حساب شما اضافه می شود. اگر کلیک منتهی به خرید شود٬ مبلغ بیشتری به عنوان پورسانت به شما تعلق می گیرد.


 

3. Referrals: کدهایی است که به وسیله آن کاربران را به گوگل ارجاع می دهید تا عضو خانواده گوگل در سراسر دنیا شده و یا از محصولات و فراورده ها یا نرم افزارهای گوگل یا سایر شرکتها دانلود و خرید کنند . به ازای هر فرد که ملحق شده یا خرید نماید پورسانتی تا ۷۰٪ ارزش کالا یا نرم افزار به شما تعلق می گیرد. در حال حاضر هر عضو میتواند تا ۱۵ قلم کالا را انتخاب کرده و بازدید کننده را برای خرید رجوع دهد.

به هرحال عضویت در گوگل شامل مزایای بسیار است که هر روز هم به آن افزوده می گردد.

لازم بذکر است که این فرایند بیش از۴ تا ۷ روزطول نمیکشد. در این رابطه٬ گوگل امکاناتی را فراهم کرده که آنالیز کلیه عملیات انجام شده بر روی آگهی هایتان به صورت کامل میسر و در دسترستان قرار داشته باشد. شما با این امکانات حتی می توانید اندازه و رنگبندی آگهی ها را نیز به دلخواه تعیین کنید.

مهم ۱: توجه داشته باشید که پس از عضویت و انتشار آگهی های Google Adsense در وبلاگ یا سایتتان هرگز خود روی آگهی ها کلیک نکنید که بلافاصله عضویتتان لغو شده و در Black List گوگل قرار می گیرید مگر آنکه با یک IP متفاوت اینکار انجام شود.

مهم ۲: باید یک آدرس خارج از ایران ارائه دهید تا گوگل پول را به صورت چک در وجه صاحب آدرس یا حساب ارسال نماید (به علت تحریم). اگر فاقد آدرس در خارج از کشور می باشید می توانید آدرس اقوام یا دوستان مورد اعتمادتان را بدهید و بنام ایشان اکانت در گوگل ایجاد کنید وگرنه میتوانید با کمک برخی موسسات پستی و فورواردینگ آدرس در امریکا داشته باشید. نحوه کار این شرکتها دریافت مدارک یا بسته های پستی  به نام شما و ارسال آن به آدرس شماست.نوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در جمعه 29 اردیبهشت 1391 و ساعت 03:25 ب.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •