تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - چگونه یك وبلاگ موفق داشته باشیم


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
اگر میخواهید یک وبلاگ موفق و  پربازدید داشته باشید خواندن ادامه ی این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم.

 موضوعات مورد علاقه مردم

 بیشتر وبلاگهای موفق ، در مورد موضوعاتی که مورد علاقه مردم می باشند ، مطلب می نویسند. اگر وبلاگ شما حاوی آن مطالب باشد ، بازدیدکنندگان به مطالعه ی آن مطالب علاقه مند خواهند بود.

 مشتاقانه کار کنید

 به عنوان یک وبلاگ نویس ، باید در انتخاب و نوشتن مطالب ، اشتیاق و حوصله داشته باشید. اگر مطالب را صرفاً برای رفع تکلیف و با بی حوصلگی بنویسید ، بازدیدکنندگان متوجه این موضوع خواهند شد.

 تعهد داشته باشید

 ساختن یک وبلاگ موفق ، به چیزی بیشتر نوشتن چند مطلب در هفته نیاز دارد. بیشتر وبلاگهای موفق ، چندین با در روز آپدیت می شوند .

زمان

 داشتن یک وبلاگ موفق و پربازدید ، مستلزم یک سرمایه گذاری بزرگ در حوزه ی زمان می باشد. باید برای نوشتن مطالب جدید و یافتن راههایی برای معرفی و افزایش ترافیک وبلاگ خود ، وقت کافی بگذارید.

 اجتماعی باشید

 اجتماعی بودن ، بخش حیاتی وبلاگهای موفق می باشد. وبلاگها ، در طبیعت رسانه هایی اجتماعی می باشند ، و وبلاگهای موفق ، در درجه ی اول قرار دارند.

 تمایل به یادگیری

 دنیای وبلاگ نویسی مدام در حال تغییر است. بدین معنا که وبلاگ نویسان همواره به دنبال راههایی برای توسعه وبلاگ خود از طریق تحقیق  کردن می باشند.

 خلاقیت

 یک وبلاگ موفق باید مدام در حال رشد و اضافه کردن نوشته های جدید باشد. نوشته های جدید باید بصورت خلاقانه نگاشته شوند تا بازدیدکنندگان از خواندن آنها خسته نشده ، و به خواندن مطالب بیشتر تمایل پیدا کنند.

 صبور باشید

 موفقیت در وبلاگ نویسی یک شبه به دست نمی آید. خود را برای آپدیت کردن وبلاگ در یک مدت طولانی آماده کنید.


منبع : پشتیبان  www.poshteban.comنوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در پنجشنبه 19 مرداد 1391 و ساعت 02:22 ب.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •