تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - داستان یک موفقیت از بازاریابی ایمیلی


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
هنوز هم ایمیل بهترین دوست کارآفرینان یک نفره و كسب و كارهای كوچك است. ایمیل تقریبا رایگان و بسیار سریع است، و بكارگیری آن می تواند درآمدی تولید کند که سریعتر از روشهای دیگری است كه برای ارسال پیامهایتان استفاده می كنید.
مانند هر استراتژی دیگر، ایمیل هم نیازمندیهای خاص خود را می طلبد. اولین قدم تهیه متن تبلیغاتی با پاسخ مستقیم است- شما می توانید این مهارت را به سادگی آموخته و بر آن تسلط پیدا کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید فصل استفاده از تبلیغات پرفروش را دقیقتر بخوانید.
جف جانسون، کارآفرینی است كه توانست تنها در مدت 90 روز، مبلغ 454000 دلار درآمد اینترنتی کسب کند.او از ایمیل برای فروش كالاها و خدمات خود استفاده نمود. راز موفقیت او چه بود؟ جف می گوید:كلید كار آن است كه دریابید چه چیزی برای واقعا برای مشتریانتان مفید خواهد بود و پیشنهادی را بفرستید كه برایشان واقعا جذاب باشد. او اضافه می کند در بهترین حالت ممکن، تنها 30 تا 40 درصد ایمیلها باز خواهند شد.

جف مدیر سابق یك بنگاه سهام بود، او می خواست راهی بیابد تا از موقعیت مدیریتی خسته كننده اش جدا شود تا او و همسرش بتوانند یك فرزندان را بخوبی پرورش دهند.او شروع به بررسی روشهایی نمود كه به او اجازه می داد تا در ازای ساعات كمتر كاری، درآمد دلخواه خود را بدست آورد. جف می گوید: من می خواستم بزرگ شدن فرزندانم را ببینم.
جف در جریان جستجوهایش، فهمید كه اینترنت ابزار و اهرمی بی نظیر است و از آن می تواند برای صرفه جویی در وقتش و هم برای گسترش كسب و كارش استفاده کند. جف در اوایل کار متوجه شد كه برای کسب درآمد از اینترنت باید دو کار را انجام دهد.
1) ایجاد یك وب سایت كه در 24 ساعت هر روز و 7 روز هفته مشتریان جدید تولید کند.
2) ارائه پیشنهادهای ویژه فروش به افرادی که جذب وب سایت می شوند.
جف اولین وب سایتش را راه اندازی كرد. او در اولین قدم بجای فروش كالا و خدمات خودش، به عنوان یك واسطه حرفه ای مطرح شد، كسی كه در خلق مشتری و ایجاد فروش برای كسب و كارهای دیگران تخصص دارد. او ارتباط با مشتریان و همچنین، انتشار فاكتور، تماسهای تلفنی و تحویل كالا را به سایر كسب و كارها واگذار کرد، در حالیكه خود او در وحله اول تمام وقتش را صرف خلق مشتریان جدید می نمود.
در 6 ماه اولیه فعالیت، وب سایت جف آنقدر ترافیک داشت که باعث ایجاد 1500 تا 2000 دلار درآمد در روز می شد، و نکته جالب آن است که او در سایتش حتی یک محصول برای فروش نداشت، بلکه به تبلیغ کسب و کار دیگران می پرداخت. او وب سایتهای دیگری را راه اندازی کرد که به تبلیغ كالاهای دو شركت بزرگ می پرداختند. جف به کمک این سایتها در 90 روز، 454000 دلار كمیسیون فروش دریافت کرد .
او کلید موفقیت خود رادر استفاده از ایمیل می داند. موفقیت در بازاریابی ایمیلی نیازمند بدست آوردن نام و ایمیل علاقه مندان، ایجاد یك ارتباط با افراد فهرست، و در آخر ارسال ایمیل مجدد به فرد است. این ایمیل می تواند درباره چیزهای مانند پیشنهاد محصول جدید، یك هدیه رایگان، یك مناسبت خاص و مشابه اینها می باشد.نوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در پنجشنبه 4 آبان 1391 و ساعت 02:22 ق.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •