تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - چگونه كلمات كلیدی مناسب پیدا كنیم


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
1-قصد معرفی  چه چیزی را دارید؟ ممکنه مثل یک شرکت بخواهید محصول تولیدی خود را معرفی کنید و یا مثل خود ما بخواهید آموزش كسب درآمد و ... را مطرح کنید. فکر کنید که شما صاحب یک کارخانه سنگ هستید و کارتون تولید سنگ و محصول تولیدی شما هم برای مثال سنگ مرمر هستش.در سایتتون هم در مورد سنگ و کارخانه خودتان و .. توضیح دادید.در ادامه این آموزش قصد داریم بهترین کلمه کلیدی برای این کارخونه را پیدا کنیم.

۲- مشتری و یا مخاطب اصلی شما چه كسی است؟ چه کسی از مطالب سایت شما بهره میبرد؟چه کسی بدنبال محصول شماست؟ در همان مثال کارخانه سنگ، جستجو کننده و مشتری سایت شما چه كسانی هستند ؟قطعا عمده فروشان مصالح و انبارداران سنگ،انبوه سازان و حتی مشتری های برون مرزی که قصد خرید سنگ اعلاء شما را دارند.

۳ - كلمات کلیدی پیشنهادی یه فایل word یا excel یا … باز کنید و تمام کلمات کلیدی مربوط به سایتتون که به نظرتون میاد را بنویسید. در مورد مثال، عباراتی مانند: سنگ ، سنگ مرمر ، کارخانه سنگ ، سنگ ساختمانی و … از جمله کلمات کلیدی هستند که به ذهن من میرسه

4-جستجوی کلمات کلیدی حالا اون کلمات کلیدی که در قسمت قبل تهیه کردید را در موتورهای جستجو  آنالیز کنید.به نظر خود من امکان خود گوگل که وقتی کلمه را شروع به تایپ می کنیم، بیشترین موارد جستجو شده را نشان میدهد کمک خیلی خوبیه!اینطوری میتونید ببینید مخاطبان بیشتر به دنبال چه هستند.البته سایت هایی هم برای این کار تهیه شدن که متاسفانه از زبان شیرین فارسی حمایت نمی کنند و خوب در نتیجه فایده ای برای ما ندارن! در مورد مثال ما، کلمات: سنگ و سنگ ساختمانی از مواردی بودند که بیشترین مورد جستجو را داشتند.

۵- ترافیک هدایت شده بهترین کلمات کلیدی اونهایی هستند که مخاطب مخصوص و یامشتری را به سایت ما هدایت می کنند.با گذراندن مراحل قبل، بهترین کلمات کلیدی مخصوص سایت خودتون را پیدا کردید و از الان میتونید برای اونها بک لینک، مطلب و … ایجاد کنید.

6-حالا نوبت شماست که پس از خواندن ۵ مرحله قبل، کار را برای سایت یا وبلاگ  خودتون شروع کنیدنوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در پنجشنبه 17 اسفند 1391 و ساعت 01:15 ب.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •