تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - چگونه بدون سایت از طریق همکاری در فروش کسب درآمد کنیم


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
سوالات زیادی دوستان پرسیدند که آیا برای همکاری در فروش باید حتما سایت داشت ... جواب من اینه که اگه سایت و وبلاگ داشته باشید بهتر هست چون سایت در اصل حکایت دفتر کاری شما رو داره ... ولی در اینجا چند راه دیگه رو معرفی میکنم که میتونید بدون سایت هم از سیستم های همکاری در فروش کسب درآمد کنید

در فرومهای مرتبط با محصولی که قصد فروش آن را دارید فعالیت کنید

فروم ها و تالارهای گفتگوی فارسی زیاد هستند . کافیست در بحثهای مرتبط با محصول یا سرویس خود در این فرومها شرکت کنید و لینک محصول خود را در امضا یا متن پستهای  قرار دهید.

 در وبلاگ ها و سایت ها نظر بدهید

در موتورهای جستجو مخصوصا گوگل ، موضوع مرتبط با محصول یا سرویس خود را جستجو کنید و وارد سایتها و وبلاگهای شوید. سپس به درج نظر در آنها پرداخته و در قسمت آدرس سایت در فرم نظردهی، لینک محصول یا سرویس خود را قرار دهید.

ایمیل ارسال کنید

به دوستان خود ایمیل بفرستید و آنها را با محصول خود آشنا کنید . همیشه توجه داشته باشید که Spam نفرستید

تبلیغ کنید

برای محصول یخود بنر طراحی کنید . البته در سیستمهای همکاری در فروش، هر محصول بنر خاص خود را دارد آن را در سایتها یا وبلاگها قرار دهید. بنر را به صفحه محصول مورد نظرتان لینک کنید.

میتوانید بصورت سنتی عمل کنید

 با افراد آشنا شده و محصول خود را در زمان مناسب به آنها معرفی کنید. مثلاً وقتی می خواهید cd تناسب اندام بفروشید یا کمربند لاغری، بهترین مکان برای آشنایی با مشتریان احتمالی چنین محصولاتی، باشگاههای ورزشی است. در چنین اماکنی با افراد کارت ویزیت رد و بدل کنید، شماره تلفن آنها را بگیرید و پس از آشنایی و در زمانی که احساس میکنید مناسب این کار است، محصول خود را معرفی کنید.

همچنین می توانید تراکت توزیع کنید، در روزنامه آگهی بدهید، در پیکهای تبلیغاتی محلی آگهی بدهید و … . محصول خود را روی یک کاغذ شکیل معرفی کرده و کاغذ را در اماکن مرتبط با نوع محصول خود قرار دهید، مثلاً تبلیغ درباره ی لوازم آرایشی  را در آرایشگاه و .

 

با انجام دادن این کارها ، می توانید بدون داشتن سایت از همکاری در فروش کسب درآمد نمایید.
نوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در پنجشنبه 5 اردیبهشت 1392 و ساعت 01:13 ق.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •