تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - نحوه راه اندازی یک سایت معتبر


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
ساخت سایت برای درآمدزایی و افزایش درآمد یک بیزینس، یکی از مواردی است که به نوعی همه گیر شده است اما هر سایتی را نمیتوان منبعی مفید برای افزایش درآمد دانست.

سایتی که هم افراد اولین انتخابشان باشد و هم موتورهای جستجو به آنها بها بدهند را سایت معتبر می نامیم. وقتی درباره ی موضوعی خاص فکر میکنیم، اولین سایتی که به ذهن میرسد در واقع سایتی است که توانسته اعتبار خود را در میان کاربران بدست آورد. مثلاً وقتی به وردپرس فکر میکنیم، معمولاً سایتهایی مثل وردپرس ۹۸ از نخستین مواردی هستند که به ذهن خطور میکنند. این یعنی سایتی که کاربران نام آن را به خاطر سپرده اند چرا که مطالبی مفید در زمینه ای خاص ارائه میکرده است و در واقع پاسخ سئوالات بسیاری از کاربران را در خود دارد.

موتورهای جستجو نیز به دنبال نمایش سایتهایی در نتایج جستجو هستند که کاربران آنها را مورد پذیرش قرار داده اند؛ سایتهایی که نام آنها برای کاربران تثبیت شده است.

همانطور که مشاهده میفرمایید، سایتی که در میان کاربران، اسمی برای خود جا انداخته باشد، سایت معتبر محسوب میشود و در نهایت برای موتورهای جستجو نیز اولویت می یابد چرا که کاربران به دنبال چنین سایتهایی هستند. البته قطعاً توجه دارید که داشتن سایتی معتبر کاری نیست که بتوان آن را یک شبه انجام داد و از فردا سایتی معتبر داشت که افراد زیادی به آن استناد میکنند…. .

در ادامه به چند نکته در این رابطه اشاره می شود:

۱. راه اندازی بلاگ

بلاگ یکی از بهترین راههای ایجاد اعتبار نزد بازدید کنندگان است چرا که میتوانید از طریق بلاگ به بازدید کنندگان بگویید که دانش و اطلاعات کافی در زمینه ی فعالیتتان دارید و در واقع نام خود را به عنوان مرجعی از زمینه ی فعالیتتان در ذهن بازدیدکننده ثبت کنید.

۲. مخاطبین خود را بشناسید

شناخت مخاطبین پیش از انتشار مطلب در بلاگ یکی از بایدهاست. محتوایی که منتشر میکنید می بایست با توجه به نیازهای افرادی باشد که در بازار هدف شما قرار میگیرند.

۳. رقبا چه میکنند

تبدیل شدن به یک سایت معتبر به هیچ وجه کار ساده ای نیست. اگر شما دقیقاً کارهایی را انجام دهید که رقبای شما مشغول به آن هستند، هرگز نخواهید توانست ار آنها پیشی بگیرید. باید ببینید رقبا چه کارهایی انجام میدهند تا شما به دنبال انجام کارهای بهتر بروید…. .

۴. ثبات در انتشار مطالب

اگر بلاگ خود را به طور منظم آپدیت نکنید، نباید انتظار کسب اعتبار در میان مخاطبین داشته باشید. البته ثبات به این معنی نیست که حتماً باید هر روز مطلب جدیدی به بلاگ خود بیافزایید که هدف این است از آپدیت نکردنهای طولانی مدت برحذر باشید.

۵. ارتباط برقرار کنید

شبکه ی ارتباطی خود با سایر همکارانتان را در فضای مجازی، گسترش دهید.

۶. لینک بسازید

لینک علاوه بر ارسال ترافیک مستقیم، به افزایش ترافیک شما از طریق موتورهای جستجو نیز کمک میکند. به سایت خود لینک ایجاد کنید. درباره ی استراتژی های لینک بیلدینگ قبلاً صحبت شده است…. .

۷. به چشم بیایید

داشتن سایتی معتبر صرفاً با انتشار محتوی در بلاگ ممکن نیست، می بایست جلوی چشم مخاطبین خود باشید. مثلاً در بقیه ی بلاگها کامنت بگذارید، در فروم ها فعال باشید، در شبکه های اجتماعی فعال باشید و کلاً هرجایی که مخاطبین شما حضور دارند، می بایست حاضر باشید.

۸. کمک کنید

هر طوری و با هر وسیله ای که ممکن است به دیگران کمک کنید: از طریق ایمیل، فیس بوک, توییتر، کامنتهای بلاگتان و …. .

۹. متفاوت باشید

سایتهای معتبر مثل سایر سایتها نیستند. سعی کنید در زمینه هایی از دیگر سایتها متمایز شوید و کارها و ایده هایی را پیاده سازی نمایید که دیگران نمیتوانند…. .نوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 و ساعت 10:17 ب.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •