تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - راههای کسب درآمد در منزل


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
در این قسمت کارها و خدماتی که زنان خانه دار و مردان میتوانند بدون خروج از منزل و بدون سرمایه یا سرمایه اندک انجام دهند و با آن سود سرشاری را کسب کنند مورد بررسی قرار میدهیم . با این روشها میتوانید اوقات فراغت خود را پر کنید و ماهیانه ۱ میلیون یا بیشتر درآمد کسب کنید . این بحث بیشتر برای آماده شدن ذهن شما به دیگر راههای است که دیگران ممکن است از آن ثروت کسب کنند بسیار لازم است . همانطور که قبلا هم در این سایت گفتم برای کسب ثروت هنگفت فقط به بک ایده کوچک نیاز داریم .

اولین شغلهایی که در منزل و توسط خانم ها به خوبی و با درآمد بالا امکانپذیر است خدمات کامپیوتری است . دنیای امروز عصر کامپیوتر و ارتباطات است و شما میتوانید از این راه پولهای فراوانی کسب کنید .


روش اول : شما میتوانید یک آگهی تحت عنوان کارهای تایپی ، تحقیق و پایان نامه دانشجویان پذیرفته میشود را طراحی و چاپ کنید سپس آن را در چند دانشگاه و مدرسه نصب کنید و با خرید یک کامپیوتر و چاپگر شروع به کسب درآمد کنید .سفارشات را میتوانید تلفنی دریافت کنید . یا حتی میتوانید با یکی از مراکز خدمات کامپیوتری قرارداد ببندید و کلیه کارهای تایپی آنها را انجام دهید . مطمئن باشید بعد از مدتی آنقدر سفارش کار به شما خواهند داد که مجبور میشوید خیلی از آنها را رد کنید . با انجام این کار روزانه بین ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان سود خالص میتوانید داشته باشید که درآمد ماهیانه آن بدون احتساب روزهای تعطیل بطور متوسط ۹۰۰ هزار تومان است . ( دریافت تحقیق و پایان نامه هزینه بالاتری داری )

برای جلب مشتری میتوانید به دستورات زیر عمل کنید

۱-      کارها را با تخفیف انجام دهید

۲-      همراه با اتمام هر کار یک هدیه به رسم یادبود به سفارش دهنده بدهید ( مثل یک تقویم تبلیغاتی خودتان )

۳-      به مجلات و روزنامه ها نامه ارسال کنید و از آنها بخواهید کارهای خود را به شما بدهند

۴-      به کسانی که مشتری دائمی شما هستند تخفیف ویژه بدهید

و خیلی دیگر از این راهکارها که ممکن است به نظر شما برسد

روش دوم : کارمند در منزل

شما میتوانید با مراجعه به موسسات ، شرکتها ، مجلات و روزنامه هایی  که تقاضای تایپیست یا ماشین نویس دارند از آنها بخواهید که شما را استخدام کنند و به آنها بگوئید که شما در منزل خود کارهای آنها را انجام میدهید و قبل از موعد مقرر آن را تحویل میدهید مطمئنا خیلی از موسسات قبول میکنند . چون شما از منابع خود استفاده میکنید و خرج ایاب و ذهاب و ناهار و … ندارید بعلاوه شرکت جهت استخدام شما نیاز به جای بزرگتر و یا بیمه کردن شما ندارد

روش سوم : طراحی و گرافیک با کامپیوتر

ابتدا در یک دوره حرفه ای آموزش گرافیک شرکت کنید و سپس در منزل خود اقدام به این کار کنید و آگهی ، جلد مجله و کتاب و … طراحی کنید . همچنین میتوانید روی عکسهای قدیمی و فرسوده کار کنید و به صورت حرفه ای به این کار بسیار پردرآمد بپردازید .

روش چهارم : میکس کامپیوتری

با تهیه نرم افزارهای مربوط به میکس کامپیوتری ، خیلی راحت در منزل خودتان فیلمهای عروسی و جشن ها و … را میکس کنید به آنها جلوه ویژه بدهید و از این راه درآمد خوبی کسب کنید . آیا میدانید کسانی که به این کار مشغولند ماهیانه بیش از ۲ میلیون درآمد خالص دارند ؟

روش پنجم : تبدیل فیلم ویدیو به سی دی

کافی است شما یک آگهی بدهید که ما فیلمهای ویدئوی شما را در سریعترین زمان و با کمترین هزینه تبدیل به سی دی میکنیم

روش ششم : ایجاد یک مغازه روی اینترنت پرسود ترین شغل حال حاضر جهان

در مورد آن همین بس که ثروتمند ترین مرد جهان از این راه به این ثروت هنگفت رسیده است . برای احداث مغازه روی اینترنت احتاج به خروج از منزل ندارید و فقط به یک کامپیوتر و اینترنت نیاز دارید

روش هفتم : ترجمه بوسیله کامپیوتر

توسط یک دیکشنری قوی و آنلاین میتوانید هر نوع متن انگلیسی یا هر زبان دیگر را سریع ترجمه نمائید . حتی میتوانید کتابهای پرفروش را ترجمه و منتشر کنید .


منبع : www.sodavar.irنوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در جمعه 17 خرداد 1392 و ساعت 01:10 ب.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •