تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - از موقعیتی که دارید کسب درآمد کنید


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
در این مقاله یاد خواهید گرفت از همینی که هستید پول در بیاورید و کسب درآمد کنید همه کسانی که بی محابا وارد بازار کار شدند و بعد از مدتی بدهی بالا آوردند یک وجه مشترک دارند و آن این است که فکر میکنند انسان باید یک مسیر مشخص و معلوم  را جهت کسب درآمد بگیرد و در همان مسیر پیش برود ، اما واقعا اینگونه نیست . شما نباید به دنبال راه کسب درآمدی باشید که به درد آن نمیخورید یا به شما خورانده اند . اگر به دور و بر خود نگاهی بیندازید میبینید که اکثر مردم به این دلیل که از کودکی کار خاصی را انجام داده اند و یا شغل پدرانشان بوده هنوز آن را انجام میدهند . این بزرگترین مانع در راه کسب درآمد زیاد و ثروتمند شدن است . البته با این روش میتوان کسب درآمد کرد و مخارج زندگی را تامین کرد ولی نمیتوان ثروتمند شد . برای این که شروع به پولسازی از همینی که در حال حاضر هستید بکنید باید بنشینید و ببینید علاوه بر کاری که الان دارید چه نیروها و منابعی در اختیار دارید که میتوان در زمینه های دیگر از آن استفاده کرده و درآمد کسب کرد .

به احتمال زیاد الان بدون اینکه فکر کنید می‌پرسید چه زمینه هایی؟ این را بدانید که زمینه پول آفرینی هر فرد بستگی به شرایط آن لحظه دارد .کاغذ سفیدی بردارید و تواناییهای خود را روی آن بنویسید میتوانید این موضوع را با چند نفر از دوستان در میان بگذارید چون ممکن است آنها نیز تواناییهایی داشته باشند که بتوانید از آن استفاده کنید .

این سرمایه انسانی شماست که باید از آن استفاده کنید . انسانها کارهایی که در آن مهارت دارند را بهتر انجام میدهند تا کاری که باید یاد بگیرند . وقتی توانایی خود و دوستانتان را نوشتید ببینید که آیا از آنها میتوانید برای کسب درآمد استفاده کنید یا خیر . در قرن ۲۱ مجموعه افرادی موفق هستند که روز به روز توانمندی های شخصی و محیطی خود را افزایش میدهند و هر لحظه برای شکار هر فرصت شغلی پول آفرین آماده و گوش به زنگ باشند و بی جهت بر روی یک شیوه ثابت و خاص درآمد قفل نکنند و اصرار نورزند .

اگر هر یک از شما با این نگرش به کار خود نگاه کنید خواهید دید که الان همان جایی که ایستاده اید در حقیقت میتواند مغازه و محل کسب درآمد شما باشد . کافیست به جای تمرکز بر روی فعالیت پولسازی خاص روی این نکته تاکید کنید که با آنچه دارید چه کاری همین الان از شما بر میآید .

در حال حاضر برای موفقیت در بازار امروز شما باید خاصیت چند کارگری داشته باشید و به قول معروف آچار فرانسه باشید . بنابراین همین الان جای خلوتی پیدا کنید و قلم و کاغذ مقابل خود بگذارید و ببینید چه منابعی و چه تواناییهایی در اختیار دارید . خود را به حوزه کسب درآمد خاصی محدود نکنید و در کل برای انجام هر کاری آماده باشید .

یکی از تاجران معروف میگفت : شاید تا به حال ماهی پرورش نداده باشم اما اگر کسی به من سفارش پرورش ماهی بدهد آن را با کمال میل میپذیرم . به هر حال حتما کسی در این شهر وجود دارد که ماهی پرورش دهد و من حداقل میتوانم بعنوان پل واسط بین او و مشتری قرار گیرم و از این طریق ۲۰ تا ۳۰ درصد کارمزد بگیرم بدون اینکه بخواهم کاری کنم .


منبع : www.sodavar.irنوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در جمعه 17 خرداد 1392 و ساعت 01:12 ب.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •