تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - نکاتی برای جذب همیشگی بازدید کننده


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
اولین ورود یک بازدید کننده به سایت شما ، مهمترین ورود اوست  زیرا سایت شما هم میتواند در بازدید اول کاربر را برای همیشه جذب خود کند و  هم میتواند کاربر را فراری دهد ، اما در این مطلب میخواهم  چند نکته را در جهت جذب همیشگی کاربر در اولین بازدید به شما بگویم پس با ما همراه باشید .

۱- طراحی اختصاصی : طراحی اختصاصی برای سایت یا وبلاگ بسیار حیاتی و مهم است . بازدید کنندگان فقط مختص سایت شما نیستند آنها سایتهای دیگری را نیز بازدید میکنند ، آنها دوست دارند سایتهای مختلف را ببینند و از دیدن قالبهای تکراری خسته میشوند . پس سعی کنید قالبی متفاوت داشته باشید .

۲-عنوان : باید سعی کرد تیترهای جذاب و در عین حال صحیح نوشته شود . تیترهای به طور یقین کاربر را به خواندن نوشته های شما ترغیب میکند . جدا از اینکه برای نوشتن وقت صرف میکنید حداقل چند دقیقه ای برای نوشتن یک تیتر مناسب زمان بگذارید .

۳-   معرفی : خود را به کاربران معرفی کنید ، آنها دوست دارند بدانند مطالب چه کسی و با چه مشخصاتی را میخوانند . در ضمن قسمت ارتباط را در سایت یا وبلاگ خود داشته باشید تا آنها بتوانند با شما در ارتباط باشند .

۴- مطالب پر بازدید : سعی کنید مطالب پربازدید را در منوی کناری سایت خود نمایش دهید . اخرین مطالب پربازدید احتمالا نظر کاربر را به خواندن آنها جلب میکند و میتواند شوق کاربر را برای خواندن ادامه وبلاگ شما برانگیزد.

۵ – خبرنامه :خیلی بهتر است که فرم ثبت نام خبرنامه تان را در محلی قرار دهید که کاربران با اولین نگاه آن را بیابند و به دنبال آن نگردند ! خبرنامه ایمیلی میتواند کاربران را شدیدا با مطالب شما درگیر کند.

 

۶- دکمه های اشتراک گذاری: فراموش نکنید که مطالب خوب به اشتراک گذاشته میشوند ، پس با گذاشتن دکمه های اشتراک گذاری ، این حق را به کاربران بدهید تا مطالب شما را به راحتی به اشتراک بگذارند.

 

۷- ویرایش و صفحه بندی: نوشته ها ، هر چقدر که با دقت نوشته شده باشند ، باز هم نیاز به ویرایش و بازبینی پایانی دارند . غلط های املایی میتوانند کاربران را از وبلاگ شما فراری دهند . مطالب خود را پاراگراف بندی کنید تا کاربران کمتر احساس خستگی کنند ، همچنین ، از عکس های مرتبط استفاده کنید.

 

۸- تبلیغات زیاد

در یک جمله کوتاه … تبلیغات زیاد باعث فراری شدن کاربر میشود .

 

۹-سرعت

بارگذاری سریع وبلاگ شما میتواند کاربر را خوشحال کند . اکثر کاربران بیشتر از چند ثانیه نمیتوانند صبر کنند تا یک صفحه نمایش داده شود . اگر میخواهید سرعت وبلاگ خود را افزایش دهید ، پیشنهاد میکنم پستی که در این زمینه نوشته شده را ببینید .

۲۰ نکته برای بهبود و افزایش سرعت بارگذاری سایت شما

امیدوارم که این مطالب بتواند به شما در جذب کاربران کمک کند . اگر نکته ای به نظرتان میرسد که میتواند در این لیست قرار گیرد ، میتوانید در بخش نظرات آن را یاد آوری کنید.نوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در جمعه 24 خرداد 1392 و ساعت 01:55 ق.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •