تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - ایمیل مارکتینگ و مزایای آن


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
به قول یکی از دوستان چه برف ببارد، چه باران و تگرگ بیاید، ایمیل در هر حال می‌رسد! چه خواب باشید، در تعطیلات به سر ببرید و چه مشغول کار باشید، پیام‌های شما، در غیاب خودتان، ارسال خواهند شد و مخاطبان بازار هدف آنها را دریافت خواهند داشت.

ایمیل مارکتینگ عبارت است از ارسال ایمیل با سرعت بالا به میلیونها نفر در سطح جهان جهت معرفی خدمات و یا محصولات خودتان و یا جلب بازدید کننده برای سایت یا وبلاگتان.

ایمیل مارکتینگ یکی از بهترین تکنیک ها برای بازاریابی است . بازاریابی با ایمیل شامل همه شکل های بازاریابی که به ایمیل مرتبط هستند میباشد. هر ایمیل مجزایی که می فرستید، قسمتی از بازاریابی شما با ایمیل می باشد. آن ایمیل می تواند یک نامه فروش، یک روزنامه، یک پیام پشتیبانی یا حتی یک سؤال باشد. مادامیکه در رابطه با کارتان با مردم در تماس باشید در واقع کارتان را ارائه میدهید و این همان بازاریابی میباشد. چند جنبه وجوددارد که بازاریابی با ایمیل را یک ابزار با کارآمدی بالا میسازد.بازاریابی با ایمیل یک فن آوری ارسال(Push Technology) است. بجای آنکه منتظر بمانید تا مشتریانتان سایت شما را از یک فهرست یا یک موتور جستجوگر پیدا کنند، خودتان پیغامتان را برای آنها ارسال میکنید. در واقع شما خودتان زمان و محتوای پیغامتان را تعیین میکنید. ثانیأ ایمیل یک ابزار عالی برای تعقیب یک نامه مستقیم یا عملیات بازاریابی از راه دور(Telemarketing)است و بنابراین سرعت پاسخگوئی و بازگشت سرمایه فروش شما را افزایش میدهد. مثلأ می توانید ایمیل مستقیمی را بفرستید و بعد آنرا از طریق ایمیل یک هفته بعد دنبال کنید. یا می توانید آدرس ایمیل آنهارا برای فرستادن اطلاعات اضافی و یا اضافه کردن آنها به یک پاسخ دهنده اتوماتیک درخواست کنید.

تاثیرشگفت انگیز ایمیل مارکتینگ بر جذب مشتری و یا مخاطب و ترافیک سایتها بر همه اهل فن مشخص است و غیر قابل انکار است .

جهت پیشبرد و پویا نمودن فرآیند بازاریابی تبلیغات ایمیلی به عنوان یک راه حل اثر بخش همیشه از نظر کارشناسان حوزه فروش مطرح بوده . ارسال ایمیلهای تبلیغاتی یکی از بهترین و به صرفه ترین روش های تبلیغات در سطح شبکه جهانی اینترنت است. در این روش شرکتها قادر خواهند بود محصولات و خدمات خود را با کمترین هزینه به هزاران و حتی ملیونها نفر در سرتاسر جهان معرفی نمایند. ، همچنین با توجه به نوع خدمات و محصولات می توان قشر خاصی از کاربران را برای معرفی محصولات انتخاب نمود و این خود دلیلی است بر هدفمند بودن این شیوه تبلیغاتی .

ایمیل مارکتینگ مزایای زیادی دارد که در اینجا به چند مورد از مهمترین آن  اشاره می کنیم

 

۱-      هزینه پایین ارسال ایمیل تبلیغاتی

۲-      تاثیر قوی بر روی مخاطب

۳-      سرعت بالای رسیدن به مخاطب

۴-        فرآیند راحت و سریع آماده سازی و ویرایش ایمیل

۵-      متمرکز و هدفمند بودن ایمیل

۶-      قابلیت رهگیری بینندگان ایمیل

۷-      عدم وابستگی به زمان و مکان

۸-      قابلیت هدف گیری دقیق مخاطبین اصلی

۹-      حوزه دسترسی وسیع

۱۰-   قابلیت تحلیل بازخورد و تهیه گزارشات به دلیل ماهیت دیجیتال تبلیغات

۱۱-   به دست آوردن مشتریان جدید

۱۲-   افزایش شناخت مشتریان از کسب و کار

۱۳-   جذب بازدید کننده واقعی برای وب سایت شما

۱۴-   امکان برقراری ارتباط دو طرفه

۱۵-   انعطاف پذیری بسیار بالا در تولید محتوا

نوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در چهارشنبه 19 تیر 1392 و ساعت 11:37 ب.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •