تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - اولین قدم برای ورود به بازار بورس


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
در این مطلب آموزش بورس در ۲۰ دقیقه را به در یک فایل برای شما دوستان آماده کرده ایم. بعد از دیدن و مطالعه این آموزش که به صورت بسیار جذاب آماده شده ، شما تمام مفاهیم مورد نیازبرای ورود به بازار جذاب  بورس را یاد خواهید گرفت.

آموزش مقدماتی بورس

در این فایل شما تمام موارد ابتدایی برای ورود به بورس را یاد خواهید گرفت. با تعاریف کلی آشنا خواهید شد و خواهید دانست برای شروع باید به سراغ چه کسانی بروید و از کجا شروع کنید. در واقع این آموزش یک آموزش در سطح مقدماتی برای بورس می باشد.

 

آموزش سایت تالار مجازی بورس ایران

در انتها شما را با سایت تالار مجازی بورس ایران آشنا خواهیم کرد. این سایت که توسط سازمان بورس راه اندازی شده است در واقع یک نوع شبیه سازی بورس واقعی به صورت مجازی می باشد. یعنی تمام قیمت های موجود در این بورس مجازی واقعی و به صورت لحظه ای می باشد.

شما به عنوان کاربر این سایت یک سرمایه اولیه مجازی خواهید داشت و با آن شروع به خرید و فروش سهام خواهید کرد و سود و زیان خود را خواهید دید و با این روش به صورت کامل با ترفندهای بورس آشنا خواهید شد. در این فایل آموزشی استفاده از این سایت را برایتان آموزش داده ایم.

 

به اشتراک بگذارید

فایل بورس در ۲۰ دقیقه توسط آقای سعید نجفی تهیه شده و در سودآور بصورت رایگان جهت دانلود گذاشته شده است. اگر فکر می کنید این فایل برایتان مفید بوده آن را در وب سایت خود نیز منتشر کنید و یا به دوستان و همکاران خود نیز بفرستید.

دانلودنوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در جمعه 9 خرداد 1393 و ساعت 02:12 ق.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •