تبلیغات
کسب درآمد از اینترنت - اولین قدم قبل از راه اندازی کسب و کار آنلاین


« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
چند وقتی است که به راه اندازی کسب وکار خود فکر میکنید. درباره کارآفرینان جوانی شنیده اید که با ساختن وبسایت های محبوبی مثل فیسبوک، میلیاردها پول درآورده اند. اما از پیوستن به این موج عقب مانده اید. در هر حال، احتمال دارد شما فرد گرفتاری باشید یا یک شغل تمام وقت دارید، حال چه این کار اداره خانه تان باشد، یا کارکردن در خارج از خانه. یا شاید اخراج شده اید یا درگیر اتفاق دیگری هستید که زندگیتان را تغییر داده است و آماده اید به سوی یک مسیر جدید خیز بردارید، اما تحولات اقتصادی چند سال اخیر به شکل قابل درکی شما را نسبت به ایجاد یک تغییر شغلی جدید بی میل کرده است.خب، من خبرهایی برایتان دارم:
اکنونبهترین زمان برای این است که با شروع کسب وکار آنلاین خود رویایتان را به واقعیت تبدیل کنید. افراد بیشتر از هر زمان دیگری با اداره آنلاین کسب وکارها پول در می آورند و زندگی خود را توسعه میدهند. مردمی درست همانند شما .

زمان و مکان شما دیگر عوامل محدودکننده نیستند. مالکان کسب وکارهای کوچک اکنون میتوانند در هر زمانی از شب یا روز در اتاق خواب خود، یا هر جایی که بتوانید فکرش را بکنید کار کنند. اگر از فکر کار کردن برای خودتان خوشتان میآید اما محصول یا خدمت خاصی در ذهنتان نیست، آرام باشید و از تمرکز بر روی موضوعی خاص استقبال کنید. مؤسسات تجاری بسیار مختلفی میتوانند در اینترنت به موفقیت برسند. بین کارآفرینانی که من با آنها صحبت کردم، کسانی هستند که مشغول فروش محصولاتی خاص در اینترنت هستند که شاید فکر شما هم به آن تا حالا نرسیده باشد … مردم عادی زیادی برای کسب وکارهای خود صفحات وب ایجاد کرده اند. با کمک این سایت و تیز هوشی خود و گرفتن ایده های خلاقانه شما هم می توانید کسب و کار جدیدی را آغاز کنید و مسئول کسب وکار مجازی خود باشید.

اینترنت، بخش فراگیر و هر روزه فضای کسب وکار است. چه بیست سال باشد که به تجارت مشغول هستید یا بیست دقیقه، کلیدهای موفقیت در آن یکسان اند.

 

داشتن یک ایده خوب: اگر چیزی برای فروش دارید که مردم نسبت به آن تمایل دارند، و اگر رقابت با شما در فروش آن ناچیز است، فرصت خوبی برای موفق شدن در اختیار دارید.

سختکوشی :وقتی رئیس خودتان باشید، میتوانید خود را مجبور کنید که سخت تر از زمانی کار کنید که رؤسای قبلیتان میتوانستند شما را به آن وادار کنند. اگر تلاش و پشتکار را در فراز و فرودهای اجتناب ناپذیر به کار بگیرید، برنده خواهید بود.

خودباوری:یکی از غافلگیرکننده ترین و مفیدترین چیزهایی که درمورد فعالان کسب وکار آنلاین که با آن ها صحبت کردم فهمیدم این بود که اگر باور داشته باشید که موفق خواهید شد، احتمالاً همینطور می شود . خود را باور داشته باشید و طوری عمل کنید مثل اینکه موفق خواهید شد . به همراه ایده های خوب و سختکوشی، مطمئن باشید اطمینانتان نتیجه خواهد داد.

پس از آنکه وارد دنیای آنلاین شدید، میتوانید فنونی را یاد بگیرید تا حضور خود را بهبود دهید. سایت سودآور نکات مفیدی را برای انجام تحقیقات بازار و دوباره کاری روی وبسایت به منظور دستیابی به موفقیت در بر گرفته است . زمانی که یک ایده خوب و یک طرح کسب وکار هوشمندانه داشته باشید، هر زمانی برای شروع یک کسب وکار آنلاین مناسب است . پس قبل از هر چیز یک طرح کسب و کار هوشمندانه طراحی کنید و بعد قدم بعدی را بردارید .


منبع : www.sodavar.ir
نوشته شده توسط تیم سودآوران ایران در یکشنبه 11 مرداد 1394 و ساعت 12:28 ق.ظ [+] | نظرات داغ کن - کلوب دات کام ()
با گذاشتن ایمیل خود در این قسمت آخرین مطالب بصورت خودكار برای شما ارسال میگردد:
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عددبرای کسب درآمد چه سایتهایی رو پیشنهاد میکنید •